Značkové Parfumy Pánske

Značkové Parfumy Pánske

Výber správneho pánskeho parfumu je nepochybne veľmi osobná záležitosť a závisí od toho, aký druh vône má človek rád alebo aký štýl preferuje. Aby sme splnili očakávania, ponúkame veľmi široký výber známych pánskych parfémov v originálnom balení, ale aj ich náhrady v podobe francúzskych parfémov. Výber závisí od vás a od toho, aké tóny vôní preferujete. Ponúkané značkové náhrady pánskych parfumov sú k dispozícii v mnohých dlhotrvajúcich tónoch. Určite sa oplatí vybrať si značkové pánske parfumy a vychutnať si rafinované vône vašich obľúbených vôní. Dobré parfémy nemusia byť vôbec drahé, kde je naša ponuka tým správnym dôkazom.

Pánske parfémy

Vonné tóny sú jedným z faktorov, ktoré by mali rozhodnúť o tom, aký parfém pre muža vybrať. Preto je dobré sa najprv oboznámiť so všetkými vonnými tónmi, ktoré môžeme v pánskych parfumoch nájsť. U nás nájdete parfumy, ktoré ľahko zladíte s vašimi obľúbenými vonnými tónmi, štýlom alebo typom pleti. To je dôležité, ak si chcete užiť dlhotrvajúci, intenzívny parfum. Pánske parfumy by ste mali vyberať aj podľa ročného obdobia. Niektoré vône budú oveľa inak voňať v lete a iné ešte inak v zime. Určite si pozrite francúzske pánske parfumy.

Je tiež dobré dozvedieť sa o typoch pánskych parfumov a ich zložení, aby sme si potom mohli vybrať správny výrobok, ktorý bude vyhovovať našim preferenciám. Okrem toho musíme vedieť, že parfumy majú svoje špecifické typy a nehovoríme o značkách, ale o typoch z hľadiska koncentrácie parfumových olejov a alkoholu. Na trhu môžeme nájsť originálne parfumy, toaletné vody aj parfumované vody. Stretneme sa aj s kolínskou vodou a osviežujúcou vodou alebo takzvanou hmlou.

Toaletná voda obsahuje 10 % vonných olejov rozpustených v približne 60-85 % alkoholu. Parfumovaná voda má približne 15 % vonných olejov rozpustených v 90 % alkoholu. Najvyššou koncentráciou vonných esencií sa samozrejme môžu pochváliť parfumy, ktoré obsahujú 15 až 40 % olejov rozpustených v 90 % alkoholu. Kolínske a osviežujúce vody obsahujú len niekoľko percent olejov, a preto sa vyznačujú veľmi intenzívnou vôňou, ale oveľa horšou trvanlivosťou výrobku. 

Parfémy pre mužov a ich vonné tóny

Parfumy pre mužov by mali byť samozrejme kvalitné, preto sa oplatí venovať pozornosť vonným poznámkam. Rozdeľujú sa do troch hlavných kategórií: nóta hlavy, nóta srdca a základná nóta (tzv. base). Srdcová nóta vydrží najdlhšie - až niekoľko hodín. Rozvíja sa približne 30 minút po aplikácii. Zotrváva, kým sa aktivuje len základná nóta. Hlavová nóta je najjemnejšia a vyvoláva prvý dojem. Táto nóta je vnímateľná prakticky okamžite po aplikácii a vyparuje sa najrýchlejšie. Hlavová nóta je intenzívna a silná. Základná nóta naopak poskytuje pozadie pre dominantnú vôňu. 

Oplatí sa tiež zistiť, ktoré pánske parfumy majú najobľúbenejšie vonné tóny. Pomôže vám to pri výbere toho správneho parfumu pre vás. 

  • Citrusové tóny - sú charakteristické svojou sviežosťou a ľahkosťou, ale sú naopak veľmi univerzálne a určite budú vyhovovať väčšine ľudí. Medzi najobľúbenejšie citrusové vône patria: bergamot, citrón, pomaranč, yuzu, limetka, neroli, grapefruit. 
  • Chypre tóny - ťažké, ale veľmi dlhotrvajúce, ktoré sú založené na esenciách, ako je pačuli, ladan purée, bergamot, neroli, santalové drevo, dubový mach alebo pižmo.
  • Drevité tóny - ťažké, ale vyznačujúce sa veľmi zaujímavou vôňou. Medzi vonnými olejmi môžeme cítiť najmä figy, céder, borovicu, pačuli, vetiver a santalové drevo. 
  • Orientálne tóny - ideálne sa hodia pre mužov, ktorí radi vyniknú a ocenia originálne vône. V tomto prípade prevláda pižmo, škorica, vanilka, myrha, jantár a kadidlo. Orientálne vône parfémov sa budú hodiť najmä na jeseň a zimu.
  • Papradinové tóny - ideálne najmä s vôňami pelargónie, machu, levandule, bergamotu, vetiveru alebo kumarínu. 
  • Kožené tóny - vytvorené so santalovým drevom, brezou, tabakom, medom, vetiverom a dymom. 

V pánskych parfumoch si môžeme všimnúť aj kvetinové a ovocné tóny, ktoré sa nevyskytujú len v dámskych parfumoch. Preto medzi nimi môžeme objaviť esencie s vôňou ruže, levandule, pomarančového kvetu, jazmínu, konvalinky alebo ovocia. 

Značkové pánske parfumy - čo ešte potrebujete vedieť?

Parfémy pre mužov pozostávajú z mnohých vôní. Stojí však za to poznať správne metódy ich výberu, ktoré vám uľahčia výber značkových pánskych parfémov v našom obchode. Pri aplikácii parfumu by sa na tele nemala nachádzať žiadna iná voňavá kozmetika - máme na mysli oblasti, na ktoré aplikujeme parfum. Je to preto, že vône sa navzájom rady miešajú, takže aplikované na rovnaké miesto neposkytnú správnu intenzitu a trvanlivosť výrobku. Parfum by sa mal aplikovať na miesta, kde cítiť pulz - ohyb lakťa, krk a zápästie. Okrem toho nezabudnite parfum pri nanášaní na pokožku trieť, pretože už nevydrží tak dlho. 

V situáciách, keď máte problematickú pokožku náchylnú na podráždenie, venujte pozornosť výberu parfumu. Pánske parfumy bývajú jednoducho silné a môžu obsahovať vyššiu koncentráciu alkoholu alebo vonných esencií. 

V našom obchode s francúzskymi parfumami nájdete parfumy mnohých značiek, ako sú Lacoste Red Mens, Davidoff Blach Perfume, Dior, Calvin Klein, Kenzo alebo Hugo Boss. To však nie sú jediné výrobky, ktoré sú v našej parfumérii v ponuke. Určite si tu nájdete niečo pre seba!

Používatelia internetu tiež hľadali:  značkové pánske parfumy, značkové pánske parfumy, pánske parfumy, pánske parfumy, pánske parfumy čo, pánske parfumy ktoré, pánske parfumy ktoré odporúčate, najobľúbenejšie pánske parfumy, najlacnejšie pánske parfumy, originálne parfumy pre mužov, originálne pánske parfumy, paco rabanne invictus fake, pánske parfumy, pánske parfumy, francúzske pánske parfumy, kenzo parfumy ceny, originálne pánske parfumy, pánske parfumy aké, pánske parfumy ktoré, pánske parfumy ktoré odporúčate, pánske parfumy falošné, bruno banani falošné, dolce gabbana falošné, kenzo falošné, populárne parfumy 2012, populárne pánske parfumy, dlhotrvajúce parfumy pre mužov, ck pour homme, for you i am me notes, pižmový parfém pre mužov, pánske parfémy s vôňou kože, azzaro chrome vs davidoff cool water, puma fragrances price, dlhotrvajúce pánske vône, výber parfémov, obľúbené pánske parfémy, original eau de toilette, fahrenheit red perfume, calvin klein vs hugo boss.