Tvary Parfumov

V tejto kategórii nájdete ponuky našich dámskych a pánskych parfumov zoradených podľa tvaru flakónu. Od dnešného dňa nie je známe, že dekoratívne tvary flakónov parfumov sú úžasným doplnkom každého toaletného stolíka. Často je to ich vzhľad, ktorý priťahuje našu pozornosť na prvom mieste, a až potom sa rozhodneme zoznámiť sa s vôňou parfumu.

Aké formy liehovín?

V našom obchode nájdete širokú škálu parfumov vo fľašiach, ktoré sú inšpirované rôznymi predmetmi, od ovocia až po symboly, ako sú srdiečka alebo kvety. Pre dámske parfumy je určite väčší výber, pretože tu sa autori môžu inšpirovať mnohými ingredienciami. V pánskych parfumoch si často všímame inšpiráciu v častiach tela. Medzi ponukami nájdeme Pánsky parfum v tvare kufra alebo Pánsky parfum v tvare päste.

Ktorý parfum si vybrať?

Pri výbere parfumov by sme mali venovať pozornosť nielen tvaru ich fľaše, ale aj ďalším faktorom, ako je účel a aromatické tóny. Na každý deň sa oplatí zvoliť kompozície pozostávajúce z denných surovín a na večerné výlety si môžeme vybrať tie, ktoré majú intenzívnejšiu chuť.