Chanel

Mať v zbierke dámsky parfum značky Chanel je snom mnohých žien. Značka vďačí za svoj úspech predovšetkým osobe Gebrielle Bonheur Chanel, ktorá svojou charizmou a vynaliezavosťou vytvorila veľký a všeobecne uznávaný módny dom. Spočiatku spoločnosť sústredila svoju pozornosť na navrhovanie odevov, ktoré milovali milióny ľudí. Netrvalo však dlho a G. B. Chanel rozšírila svoju značku aj na kozmetický a parfumérsky priemysel. To umožnilo každej žene vytvoriť si konzistentný a atraktívny imidž a zároveň zdôrazniť svoje individuálne prednosti.

Chanel - spoločnosť

Zakladateľka módneho domu Chanel sa narodila v roku 1883. Krajčírske vzdelanie získala v sirotinci vedenom mníškami, kde skončila po smrti svojej matky. Prvé peniaze si však zarobila spievaním pre kaviarenských hostí.  Svoju firmu založila v roku 1909 a prvý obchod otvorila v roku 1913. Vyznačovala sa jedinečnou schopnosťou rýchlo premeniť svoje nápady na reálne projekty. Meno tejto výnimočnej ženy pozná každý. Objavuje sa v módnych časopisoch, encyklopédiách či parfumériách. Dnes je jednou z najvýznamnejších ikon štýlu. Spôsobila revolúciu v móde a v prístupe k ženskému odievaniu. Za čo jej vďačíme? Jednoduchým strihom, minimalizmu a krátkym šatám. Parfumy Chanel patria medzi najpredávanejšie na svete. Čo môžeme nájsť v týchto nádherných vôňach?

Chanel - dámske vône

Dámske parfémy Chanel vždy dobývajú zoznamy najlepších dámskych a pánskych parfémov, pričom často drvia svoju konkurenciu. Tieto vône sú synonymom luxusu a klasickej elegancie. Dámske parfémy Chanel sú určené ženám, ktoré sa chcú cítiť výnimočne každý deň. Ich kompozície sú zložené zo starostlivo vybraných ingrediencií, ktoré vytvárajú nezabudnuteľné kvetinové a ovocné vône. Značka Chanel sa môže pochváliť vôňami, ktoré sú považované za ikonické na celom svete, ako napríklad Chanel No. 5, Chanel Mademoiselle a Chanel Allure. Dokonca sa všeobecne hovorí, že výrobok Chanel No. 5 by mala vyskúšať každá žena vo svojom živote.

Chanel - ktorý parfém si vybrať?

Ak chcete svoju obľúbenú vôňu cítiť čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúci parfum so správnym zložením. Dámske parfémy Chanel sú zárukou trvácnosti a synonymom luxusu.  Vďaka týmto výrobkom sa každá žena bude cítiť výnimočne. Dokonale sa budú hodiť k večernému oblečeniu a o niečo jemnejšie vône podčiarknu aj každodenný štýl.

Spoločnosť sa vyznačuje originalitou a eleganciou svojich vôní. Odporúčame nahliadnuť aj do francúzskych parfémov.

Používatelia internetu tiež hľadali: : chanel chance no 5, chanel coco chance, chanel coco chance parfém, chanel dámsky, chanel dámsky parfém, chanel fraiche cena, chanel a parfém, chanel parfém, chanel chance parfém, chanel parfém pre ženy, chanel dámsky parfum nový, chanel parfum nový, chanel tendre cena, chanel parfum, coco chanel parfum cena, coco chanel chance, coco chanel chance cena, coco chanel dámsky, coco chanel fraiche, coco chanel m, coco chanel parfum chance, coco chanel parfum dámsky, coco chanel tendre, chanel dámsky parfum, i chanel parfum, chanel parfum, chanel parfum cena, chanel parfum, chanel chance parfum cena, chanel dámsky parfum, chanel dámsky parfum, chanel chance parfum, coco chanel dámsky parfum, chanel vône, chanel dámske parfémy typy, od chanel, coco chanel i, chanel, koľko stojí parfém coco chanel, coco chanel no 5 cena, parfém coco chanel 5, coco chanel 4, chanel chance 50ml cena, chanel, chanel black parfém, coco chanel no 5 mademoiselle.