Tom Ford

Ak hľadáte vône, ktoré vám pomôžu vymaniť sa z rutiny a dodajú vašim kreáciám jedinečný nádych, pozrite si návrhy parfémov Tom Ford. Tieto nezvyčajné, často šokujúce ponuky dodajú charakter každému outfitu a určite si ich všimnete.

Tom Ford - značka

Toma Forda mnohí považujú za jednu z najvýznamnejších osobností vo svete módy. Svoju kariéru začal ako študent dejín umenia, potom architektúry, až sa napokon mohol naplno venovať móde. V 90. rokoch 20. storočia začal spolupracovať s módnym domom Gucci, kde sa napokon stal kreatívnym riaditeľom. V roku 2004 sa rozhodol založiť značku nesúcu jeho vlastné meno, kde bez hanby rozbíjal stereotypy vytváraním nových módnych trendov.

Tom Ford - dámsky parfum

Prvá vôňa Toma Forda mala premiéru v roku 2006. Black Orchid bola odrazom dizajnérovej povahy v podobe vône. Bohatý na orientálne chypre tóny si rýchlo našiel fanúšičky po celom svete a Tom Ford si originálnym prístupom k parfumérstvu získal mnoho obdivovateliek.

Cieľom parfémov Toma Forda je odhaliť zmyselnosť, zdôrazniť sexualitu a dodať šmrnc každému stylingu. Netradičný prístup značky k vonným kompozíciám znamenal, že sa čoraz častejšie striedavo používali vône určené pre mužov alebo ženy. To podnietilo značku k vydaniu unisex parfumu Tobacco Vanille, ktorý bol prelomový a našiel si fanúšikov medzi mužmi aj ženami.

Ktorý parfém si vybrať?

Keď ide o výber vône pre seba, mali by sme trochu experimentovať, aby sme našli tóny, ktoré najviac ladia s naším telom. Potom zvážte, na akú príležitosť by sa mala hodiť. Ak ste sebavedomá žena, ktorá sa nebojí dať najavo svoju zmyselnosť prostredníctvom parfumu, parfum Tom Ford by mohol byť skvelou voľbou.

Vône Tom Ford sú celosvetovo známe svojimi výraznými, až dráždivými kompozíciami. Sú to také parfumy, ktoré si zapamätáte na dlhú dobu. Práve intenzívny charakter dámskych parfémov Tom Ford spôsobil, že po nich siahajú aj muži. Už ste videli francúzsky parfém?