Givenchy

Hľadáte vkusný a energizujúci pánsky parfum? Spoločnosť Givenchy je možno tou, ktorá si získa váš rešpekt a stane sa najuznávanejším výrobcom pánskych vôní. Pre ktorých mužov bude táto francúzska značka fungovať najlepšie? Aké sú vlastnosti parfémov Givenchy?

Givenchy - spoločnosť

Značka Givenchy je uznávaná a vysoko rešpektovaná po celom svete, predovšetkým vo svete módy. Šaty Huberta de Givenchy boli mimoriadne obľúbené u veľkých hviezd, ako napríklad Audrey Hepburn a Jacqueline Kennedy. Tvorba francúzskeho módneho domu od začiatku nadchýnala a prezentovala veľký talent a remeselnú zručnosť zakladateľa značky. Givenchy však nie je len o luxusnom oblečení, ale aj o parfémoch najvyššej kvality.

Od založenia módneho domu Givenchy značka skomponovala množstvo vôní pre mužov. Prvý parfém vznikol v roku 1974 a mal názov Givenchy Gentleman. S mimoriadnym nadšením ich prijali charizmatickí muži, ktorí oceňujú francúzsku parfumérsku precíznosť. Značka sa vo svojom portfóliu parfémov môže pochváliť množstvom kompozícií pre mužov, z ktorých mnohé získali kultový status.

Givenchy - pánske parfémy

Pánske parfémy Givenchy sú zväčša výrazne drevité a aromatické kompozície, ako napríklad parfém Gentlemen Only. Ide o osvieženú verziu jednej z prvých pánskych vôní francúzskej značky. Modrý flakón vzbudzuje dôveru už na prvý pohľad. Podľa štatistík sa táto kompozícia páči nielen mužom. Aj ženy sú ňou očarené a rady ju darujú svojim partnerom.

Pánsky parfém Givenchy je stelesnením najvyššej úrovne elegancie a francúzskeho aristokratického štýlu. Vône sú vždy vytvorené v súlade s osobnosťou svojho zakladateľa: Hubert de Givenchy, ktorý je známy svojimi mimoriadne sofistikovanými a nápadito odvážnymi návrhmi.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak si chcete vôňu užívať čo najdlhšie, vyberte si dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež jedinečne prispôsobené osobnosti daného muža, zvýrazňovať jeho prednosti a dopĺňať jeho celkový štýl.

Parfémy Givenchy sú zárukou luxusu a elegancie, ktoré každému mužovi umožnia objaviť jeho vrodenú eleganciu, zmyselnosť a sebavedomie. Parfém Givenchy sa bude dokonale hodiť k večerným oblekom a zároveň zvýrazní biznis oblečenie a každodenný, ležérnejší štýl.

Značku Givenchy charakterizuje francúzske remeselné majstrovstvo, precíznosť a sofistikovaný prístup k mužnosti. Také sú aj vône Givenchy, ktoré si získali popularitu a patria medzi najluxusnejšie parfémy na svete. Získali si dôveru miliónov odvážnych a sofistikovaných mužov na celom svete, ktorí ocenili veľký talent návrhára a špičkové výrobky Givenchy. Pozrite si tu aj francúzske pánske parfémy.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, náprotivok, Givenchy pánsky, Givenchy pánsky parfém, Givenchy pánsky parfém, Givenchy pánsky parfém, Givenchy pánsky parfém.