Davidoff

Značka Davidoff je jedným z popredných svetových výrobcov pánskych a dámskych parfémov. Je ťažké uveriť, že spoločnosť začala svoju históriu výrobou tabakových výrobkov. Dnes v jej sortimente nájdete luxusný tovar, ako sú cigary, fajky, koňaky, káva, kožené výrobky, okuliare a parfumy. 

Davidoff - spoločnosť 

Spoločnosť Davidoff začala svoju činnosť v roku 1946. Jej zakladateľom bol Zino Davidoff. Svoju mladosť strávil najmä sledovaním práce svojho otca v obchode s tabakom a potom cestovaním po Južnej Amerike. Počas svojich ciest po svete načerpal mnoho inšpirácií, z ktorých sa vykľulo rozhodnutie založiť spoločnosť. Značka sa spočiatku venovala výrobe tabakových výrobkov. V priebehu rokov sa spoločnosť čoraz viac rozrastala a do svojho sortimentu neustále zaraďovala nové výrobky. Zino Davidoff je dodnes označovaný za občana sveta a majstra umenia žiť. Môžeme sa od neho učiť schopnosti neustále vyhľadávať vo svete neobvyklé a inovatívne veci. 

Pánske parfémy Davidoff

Pánske parfémy Davidoff odrážajú nenútenú a prirodzenú eleganciu a autentickosť samotného Zina Davidoffa. Značka sa pri tvorbe parfémov naďalej snaží dodržiavať filozofiu svojho zakladateľa. Vône sa vyznačujú vysokou kvalitou, triedou a sú navrhnuté tak, aby povzbudzovali nositeľov k vychutnávaniu života každý deň. 

Prvou vôňou, ktorá značke priniesla nesporný úspech a pevne ju etablovala vo svete parfumov, bola Davidoff Cool Water. Táto vonná kompozícia je skutočným majstrovským dielom, pretože od svojho uvedenia na trh (1988) až dodnes je lídrom medzi pánskymi parfémami. Vôňa bola vytvorená pre silného, nezávislého a odvážneho muža. Je kombináciou elegancie a sviežosti. Parfém patrí do skupiny citrusových a aromatických vôní.

Vôňa Davidoff Silver Shadow si tiež získala mnoho priaznivcov. Inšpiráciou pre túto kompozíciu bol muž so zaujímavým životným príbehom, múdrym pohľadom a originálnou povahou. Vo vnútri flakónu nájdete tieto tóny vône: škoricové listy, horký pomaranč, cédrové drevo, šafran, pačuli, jantár, živica, dubový mach.

Davidoff - ktorý parfém si vybrať?

Jedinečné zloženie parfumu nie je jedinou zložkou úspechu. Rovnako dôležitá je aj ich dlhá životnosť. Ak vám záleží na oboch, mali by ste si vybrať parfum, ktorý vytvorila renomovaná značka. Parfumy Davidoff sú vytvorené s výnimočným dôrazom na detail. Prioritou značky je vytvárať vône, ktoré sú elegantné a zároveň energické.  Pozrite si tiež francúzske pánske parfémy.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, davidoff zino, davidoff zino parfum, davidoff zino, zino davidoff parfum, zino davidoff parfum, davidoff pánsky, davidoff pánsky, davidoff pánsky parfum, davidoff pánsky parfum, davidoff pánsky parfum cena, davidoff pánsky parfum.