Parfum so slonom

Vo svete parfumov je bezpochyby najdôležitejšia samotná vôňa-to je nepochybné. Niekedy je pre niektorých dôležité, ktorá značka stojí za touto kompozíciou, aká história sprevádzala jej vznik alebo čo bolo hlavným zdrojom inšpirácie pre parfuméra pri príprave zložiek tejto vône.

Existuje však ďalší dodatočný bod, ktorého vplyv si málokto myslí, a v skutočnosti má veľký význam pri výbere parfumu. O čom to je? Samozrejme, o injekčných liekovkách, ktoré majú rôzne formy.

Parfém pre ženy so slonom

Zdá sa, že fľaše sú len obalom pre vôňu, že nie sú vôbec relevantné. To však nie je pravda. Už v staroveku sa veľká pozornosť venovala nádobám, v ktorých sa skladovali aromatické látky. Počas renesancie boli vytvorené nádherné fľaše z fúkaného skla, pre ktoré boli Benátky známe a ktoré boli samy osebe považované za umelecké dielo.

V súčasnosti sa značky parfumov snažia zabezpečiť, aby fľaše dokonale odrážali charakter a atmosféru parfumov. Niekedy však značky urobia ďalší krok vpred a práve samotná fľaša a reklamná kampaň vzbudzujú najväčší záujem a vyvolávajú o nich diskusie. Dokonalým príkladom tu bude parfum so slonom-kenzo so slonom, ktoré sú väčšinou rozpoznateľné tým, že dekorácia fľaše je silueta slona! Samozrejme, hovoríme o Kenzo Jungle L ' éléphant.

Kenzo Jungle L ' Éléphant

Vydajte sa na mimoriadnu cestu priamo do srdca sviežej prírody. Dámska parfumovaná voda Kenzo Jungle L ' éléphant Elephant vás zavedie do cieľa. Rovnako ako mnoho žien po celom svete, aj vy si túto zmyselnú a bohatú kompozíciu zamilujete.

Jedná sa o veľmi zmyselnú orientálnu korenistú vôňu, ktorá poteší ženy od roku 1996. Je ideálny na večer, ale je vhodný aj na zvýraznenie každodenných obrázkov.

Charakter vône je zrejmý už v počiatočných poznámkach, kde prevláda exotický pikantný kardamóm. Po chvíli jeho vôňa mierne ustúpi a odhalí zmyselné akordy kvetu ylang-ylang a sladkosť sladkého drievka. Kompozícia znie s poznámkami hĺbky, impregnovanými arómou zemitých pačuli.

Príbeh vône so slonom Kenzo Jungle L ' éléphant, ako už názov napovedá, sa odohráva v džungli, kde sú pravidlá mierne odlišné. Kráľ tu nie je lev, ale slon. Ten, všetko v zlate, sleduje fľašu naplnenú výraznou a zmyselnou vôňou, ktorá sa samozrejme nebude miešať s davom. Takáto originálna a neobvyklá dekorácia fľaše spôsobila, že vôňa bola rozpoznateľná nie podľa jej zloženia, ale podľa fľaše.

Používatelia hľadali tiež: Kenzo elephant, parfum podobný Kenzo jungle