Parfum s kvetmi

Zdá sa, že fľaše sú len obalom pre vôňu, že nie sú vôbec relevantné. To však nie je pravda. Už v staroveku sa veľká pozornosť venovala nádobám, v ktorých sa skladovali aromatické látky. Počas renesancie boli vytvorené nádherné fľaše z fúkaného skla, pre ktoré boli Benátky známe a ktoré boli samy osebe považované za umelecké dielo.

Tvar fľaše je otázka, o ktorej si málokto myslí, a v skutočnosti má veľký význam pri výbere parfumov. Sledujeme regály obchodov a samozrejme naša pozornosť bude priťahovaná predovšetkým vynikajúcim a extravagantným obalom. Fľaše majú rôzne tvary a potešia naše oči, čím si ich pamätáme.

Parfém pre ženy s kvetinou

Vo svete parfumov je bezpochyby najdôležitejšia samotná vôňa-to je nepochybné. Niekedy je pre niektorých dôležité, ktorá značka stojí za touto kompozíciou, aká história sprevádzala jej vznik alebo čo bolo hlavným zdrojom inšpirácie pre parfuméra pri príprave zložiek tejto vône.

V súčasnosti sa značky parfumov snažia zabezpečiť, aby fľaše dokonale odrážali charakter a atmosféru parfumov. Niekedy však značky urobia ďalší krok vpred a práve samotná fľaša a reklamná kampaň vzbudzujú najväčší záujem a vyvolávajú o nich diskusie. Dokonalým príkladom by tu boli parfumy zdobené kvetinou, ktoré sú uznávané hlavne tým, že sú... zdobené kvetinou! Absolútnym priekopníkom tohto typu dekorácie je značka Marc Jacobs, ktorá vydala sériu parfumov s kvetinou, ktorá plní funkciu zatvárania.

Marc Jacobs Daisy Love Eau Tak Sladké

Šumivá aróma sladkých bielych malín v horných aromatických tónoch je kombinovaná so sviežosťou bergamotu a voňavých černíc. V srdci parfumu je jemnosť sedmokrásky a fascinujúci jazmín. Poznámky hĺbky, založené na drevených akordoch a pižme, dávajú celej kompozícii teplo a lákavý charakter.

Daisy Love Eau So Sweet kombinuje vzrušujúcu a fascinujúcu povahu pôvodnej verzie s nečakanou sviežosťou vzduchu. Tvárou kampane bola modelka Kaia Gerber, ktorá dokonale odrážala ideál bezstarostného dievčaťa, ktoré si chce užívať život naplno. Zamilujte sa do tejto radostnej vône, ktorá sa objavila na trhu v roku 2019.

Marc Jacobs Daisy

Parfumovaná voda Marc Jacobs Daisy vás zavedie na slnkom zaliatu lúku plnú jemných sedmokrásk. Je mladá, veselá, hravá a má uvoľnenú eleganciu – rovnako ako žena, pre ktorú bola táto ikonická vôňa vytvorená. Pri zavádzaní vône sa prelínajú akordy lesných plodov, intenzívna zelená aróma fialových listov a čerstvé tóny šťavnatého grapefruitu. Po chvíli zaznie elegantné kvetinové srdce s fialkou, jazmínom a gardéniou. Práškový, jemný základ aromatickej kompozície vytvára biele drevo, pižmo a štipka vanilky.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, laura biagiotti laura 75ml, parfum s kvetinou.