Jo Malone

Jo Malone je značka s moderným prístupom k svetu parfumov. Každá vôňa je jedinečná. Výrobky Jo Malone si obľúbia najmä tí, ktorí majú radi minimalizmus. Zaujímavosťou je, že spoločnosť sa od konkurencie odlišuje svojou filozofiou, ktorú nazýva kombinovanie vôní. Tá umožňuje kombinovať rôzne vône Jo Molone do vlastnej jedinečnej kompozície. Nikto iný nebude mať vôňu, ako je tá vaša!

Jo Malone - spoločnosť

Jo Malone je britská značka, ktorá sa špecializuje na vytváranie extravagantných parfémov a výrobkov starostlivosti o telo. Zakladateľkou značky je Jo Malone a samotná spoločnosť bola založená v roku 1994. Spočiatku spoločnosť pôsobila ako špecializovaná parfuméria, ale vône si rýchlo obľúbilo širšie ženské publikum. Filozofiou značky je vytvárať výrobky, ktoré oslavujú jednoduchú a sofistikovanú eleganciu. Všetky kompozície sú určené na nosenie ako hotové vône, ako aj na miešanie parfémov na vytvorenie vlastného sveta vôní. V súčasnosti je v sortimente značky 27 tónov vôní, čo umožňuje viac ako 400 konfigurácií vôní!

Jo Malone - dámske parfémy

Dámske parfémy Jo Malone boli vytvorené v spolupráci s majstrami parfumérmi uznávanými po celom svete. Výrobky boli zložené z tých najkvalitnejších ingrediencií. Vonné kompozície sú inšpirované svetom módy, umenia a histórie. Vône Jo Malone sú vytvorené s veľkým dôrazom na detail, aby splnili očakávania aj tých najnáročnejších používateľov.

Jo Malone v mladosti pracovala v kvetinárstve, preto veľmi dobre pozná kvetinové tóny vôní. Tie sú nepochybne prítomné vo väčšine výrobkov tejto značky. Možno v nej však badať aj ovocné, drevité či korenisté vône, ako aj mydlové tóny.

Honey & Croccus - Jo Malone je vonná kompozícia určená pre mužov aj ženy. Získala si mnoho priaznivcov vďaka svojej neobvyklej vonnej kompozícii. Parfém je zložený z tónov, ako je med, šafran, mandľové mlieko a levanduľa. už ste videli francúzsky parfém?

Dámsky parfém Jo Malone - ktorý si vybrať?

Dámske parfémy Jo Malone sú jedinečné kompozície pripravené prvotriednymi majstrami parfumérmi. Len ak siahnete po produktoch vytvorených profesionálmi, máte záruku, že váš parfém bude mať vysokú trvanlivosť a ušľachtilú vôňu. Preto by sa dámske parfumy Jo Malone mali ocitnúť aj na vašej poličke!