Diesel

Značka Diesel začala prenikaním do sveta módy a ponúkala svojim zákazníkom zaujímavé a kvalitné džínsové oblečenie. Výrobky spoločnosti si od začiatku vytvárali imidž provokatívnej, nezvyčajnej a sofistikovanej značky. Taký je aj dámsky parfum Diesel. Každá vôňa tejto značky je navrhnutá tak, aby z vás urobila hviezdu a aby ste oslnili svoje okolie. Parfémy sú uzavreté v originálnych a nekompromisných flakónoch, ktoré zároveň dokonale odrážajú charakter vôní tejto značky. 

Diesel - spoločnosť 

Spoločnosť Diesel založil Renzo Rosso, Talian, ktorý začal vyrábať džínsy vo veku 15 rokov. Svoje prvé nohavice vytvoril pomocou matkinho šijacieho stroja. Všetky džínsy, ktoré si sám ušil, hrdo nosil alebo predával priateľom. Nasledujúce roky jeho tvorivosti ho nasmerovali na vysokú školu v Padove na výrobu priemyselného textilu. Dnes je značka Diesel známa aj svojimi hodinkami a parfémami. Dnešné výrobky tejto spoločnosti svojím charakterom vyjadrujú nezávislosť a slobodu. 

Diesel - dámsky parfum 

Dámske parfémy Diesel sú inovatívne vône, ktoré sú pevne zakorenené v globálnych trendoch. To, čo robí vône tejto značky skutočne jedinečnými, je bohatosť a rozmanitosť kompozícií. Väčšina vôní Diesel evokuje podnety na oslavu života a radosť z každého dňa. Dámske parfémy Diesel sú vytvorené tak, aby každá dáma objavila silu, vášeň a odvahu žiť naplno. Vône sa vyznačujú orientálnymi a chyprovými akordmi. 

Spomedzi dámskych vôní Diesel si pozornosť určite zaslúži Diesel Fuel for Life. Ako už názov napovedá, tento parfém je navrhnutý tak, aby ženu dobre naladil, dodal jej odvahu a pozitívnu energiu. Používateľky túto vôňu opisujú ako veľmi zaujímavú, rozkošnú a zároveň provokatívnu. Vrchné tóny sú mandarínka a ružové korenie, srdcové tóny sú muškátový oriešok a jazmín a základné tóny sú pačuli a vetiver. 

Diesel - ktorý parfém si vybrať?

Značka Diesel vyrába veľmi kvalitné parfumy. Zaručujú podmanivú vôňu aj veľkú výdrž. Takáto kombinácia je možná len vtedy, ak zloženie pripravili profesionáli. Parfém by mal byť tiež prispôsobený osobnosti a štýlu nositeľky, aby zdôraznil jej prirodzenú krásu. Vyberte si dámsky parfum Diesel a pocíťte skutočnú slobodu a nezávislosť. Parfém tejto značky vás nenechá prejsť bez povšimnutia ani na ulici. Každý vo vašom okolí si všimne jedinečnú vôňu vo vzduchu. Už ste videli francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, diesel loverdose cena, diesel parfum, diesel parfum, diesel parfum, diesel dámsky parfum, diesel loverdose dámsky parfum.