Marc Jacobs

Pánske parfémy Marc Jacobs sú originálne, nepredvídateľné a jednoducho krásne. Vyhovujú mužom, ktorí sú sebavedomí, majú svoju víziu a zmysel života. Venujú sa tým, ktorí sa neboja ísť proti prúdu. Marca Jacobsa ako dieťa vychovávala jeho stará mama, ktorá mu vštepovala lásku k móde.

Marc Jacobs - spoločnosť

Cesta Marca Jacobsa k úspechu vo svete módy bola nepochybne veľmi náročná. Keď mal 7 rokov, zomrel mu otec a matka trpela duševnou chorobou, preto ho vychovávala stará mama. Vo veku 15 rokov sa zapísal na High School of Art and Design v New Yorku. Pre ťažkú ​​rodinnú situáciu sa musel zamestnať v butiku Charivari. Napriek všetkému sa vytrvalo snažil presláviť vo svete módy. V mladosti bol laureátom mnohých prestížnych priemyselných súťaží. Okrem toho dlhé roky zastával vysoké funkcie v módnych domoch Perry Ellis a Louis Vuitton.

V deväťdesiatych rokoch si dizajnér založil vlastnú značku Marc Jacobs. V súčasnosti spoločnosť ponúka prestížne oblečenie, doplnky a parfumy. Dizajnérka verí, že parfumy, podobne ako móda, môžu a mali by vyjadrovať individualitu a osobnosť. Každý z produktov značky je originál a má v sebe niečo jedinečné.

Marc Jacobs - pánske parfémy

Pánske parfémy Marc Jacobs sú určené pre mužov, ktorí radi vyčnievajú z davu. Značka predstavila svoje vône v roku 2001 a stále sú veľmi obľúbené. Medzi parfémami nájdete návrhy na každodenné použitie aj na špeciálne príležitosti. Každý muž, ktorý si vyberie tento parfém, sa cíti sebavedomejšie a mužnejšie. To všetko vďaka jedinečným tónom vône, ktoré svojou krásou očaria každého naokolo. Pánske parfémy Marc Jacobs sú zamerané na mladých mužov, ktorí majú radi luxus a najvyššiu kvalitu.

Marc Jacobs – aký parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užili čo najdlhšie, vyberajte si parfumy s dlhou trvanlivosťou. Z tohto dôvodu sa oplatí staviť na produkty s vhodným zložením, ktoré vytvorili majstri. Mali by sa tiež dobre hodiť k osobnosti muža, zdôrazniť jeho prednosti a doplniť celkový styling.

Pánsky parfém Marc Jacobs je zárukou trvácnosti. Tieto vône umožnia každému mužovi objaviť sebavedomie a odvahu. Skvele doladia večerné outfity a o niečo jemnejšie vône zdôraznia aj každodenné štylizácie.

Spoločnosť sa vyznačuje originalitou, inováciou a triedou sama o sebe. Aj také sú pánske vône Marc Jacobs, ktoré si ukradli srdcia miliónov odvážnych a príťažlivých mužov po celom svete. Videli ste už francúzske pánske parfémy?