Lalique

Nie sú tu žiadne produkty

Vyhľadajte, čo hľadáte

Hľadáte neobvyklé a zvodné dámske parfumy? Spoločnosť Lalique je možno tou, ktorá vám ukradne srdce a stane sa vaším obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Pre ktoré ženy bude francúzska značka Lalique fungovať? Aké sú vlastnosti parfémov od francúzskeho návrhára?

Lalique - spoločnosť

Každý, kto vo svojom živote zažil dotyk luxusu, určite pozná značku Lalique. V mysli sa vám vybavia farebné šperky a fascinujúce kryštály. A je to tak správne, keďže táto spoločnosť je predovšetkým výrobcom dámskych šperkov. Je to však aj značka nádherných parfumov, a to všetko vďaka geniálnemu umelcovi René-Julesovi Laliqueovi.

René Lalique bol klenotník a svojmu remeslu sa vyučil na École des Arts Décoratif v Paríži. V roku 1887 založil svoju prvú spoločnosť, pod hlavičkou ktorej predstavil svetu svoj vizionársky náhrdelník. Od tej chvíle každý vedel, že Lalique bol umelcom, ktorý predbehol svoju dobu. Krátko po uvedení svojho prvého návrhu sa stal uznávaným návrhárom, ktorý vytváral šperky pre slávnych umelcov. Jeho životným mottom a cieľom bolo vytvoriť niečo, čo tu ešte nebolo.

Lalique - dámske parfumy

Dámsky parfum s podpisom francúzskeho klenotníka sa začal vyrábať v roku 1992, dlho po umelcovej smrti. Kormidlo spoločnosti prevzala jeho dcéra Marie Claude, ktorá viedla k uvedeniu jeho najpopulárnejšej vône Lalique de Lalique. Dodnes sa môže pýšiť vznešeným titulom kultová, rovnako ako väčšina návrhov francúzskej značky.

Parfémy Lalique sa vyrábajú s neobvyklým dôrazom na detail, a to tak z hľadiska zloženia vôní, ako aj dizajnu elegantných flakónov. Sú inšpirované krásou drahých kameňov, ktoré si zakladateľ značky tak vážil. V kolekcii nájdete vône ako Amethyst alebo Fleur de Cristal.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak si chcete vôňu užívať čo najdlhšie, vyberte si dlhotrvajúce parfémy s osvedčeným zložením. Mali by tiež vyhovovať osobnosti ženy, zdôrazňovať jej prednosti a dopĺňať jej celkový štýl.

Parfémy Lalique sú zárukou kvality, ktorá umožní každej žene objaviť svoju hlboko skrytú krásu a jemnosť. Dokonale sa budú hodiť k večerným a elegantným outfitom, pričom zvýraznia aj bežné denné oblečenie.

Značku Lalique charakterizuje prestíž a trieda sama o sebe. Také sú aj vône Lalique, ktoré si získali popularitu a stali sa rešpektovanou značkou aj vo svete parfumov. Získali si rešpekt a dôveru miliónov zmyselných dám na celom svete, ktoré si svoju zbierku parfémov nevedia predstaviť bez krásnych flakónov, s parfémami Lalique. Už ste videli francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, parfém Lalique, parfém Lalique, parfém Lalique, parfém Lalique pre ženy.