Cerruti

Talianska spoločnosť Cerutti začala dobývať trh s módnym dizajnom, aby sa po rokoch rozhodla vyrábať aj parfumy. Spočiatku vytvárali len pánske vône, ale neskôr začali "púšťať do sveta" aj výrobky určené ženám. To bol výstrel do vzduchu, pretože ženy si tieto vône zamilovali pre ich nezvyčajné vône. Práve pre ľudí, ktorí chcú vyčnievať z davu, sú určené všetky vône tejto značky.

Cerruti - spoločnosť

História módneho domu Cerruti sa začala písať už v roku 1881. Jeho zakladateľ Nino Cerruti mal veľký vplyv na svet módy. Zaujímavosťou je, že od tohto majstra sa učil aj samotný Giorgio Armani. Dnes sa značka Cerruti môže pochváliť širokým a rozmanitým sortimentom. Navrhuje nielen oblečenie a parfumy, ale aj okuliare, šperky a hodinky.

Cerruti - dámske vône

Dámske parfémy Cerruti sa preslávili po celom svete svojimi výraznými a farebnými vonnými kompozíciami. Sú určené ženám, ktoré si cenia prestíž, a tým, ktoré sa chcú cítiť výnimočne každý deň. Parfémy Cerruti majú nepochybne svoju vlastnú dušu, čo je pravdepodobne dôvod, prečo si značka získala medzinárodné uznanie na prvom mieste. Čo je dôvodom ich úspechu? Spoločnosť Cerruti pravdepodobne starostlivo ukrýva tajomstvá tvorby svojich jedinečných vôní, isté však je, že parfémy sú výnimočne krásne a zároveň výživné. Dodajú vám energiu každý deň, bez ohľadu na to, koľko povinností vás čaká. Exotické vône spôsobia, že nositeľka parfumu bude okolo seba šíriť zmyselnú a tajomnú "hmlu".

To, čo túto značku odlišuje od ostatných, je jej pomer ceny a kvality. Najobľúbenejšou vôňou značky je Cerruti 1881. Kombinácia santalového dreva, jantáru a pižma s kvetinovými tónmi priniesla značke mnoho verných fanúšičiek tejto vône. Vôňa je určená najmä mladým ženám s romantickou dušou, ktoré si chcú splniť svoje sny.

Cerruti - ktorý parfém si vybrať?

Parfémy Cerruti sú všeobecne známe svojou výnimočnou trvanlivosťou. Správny parfém by mal zodpovedať osobnosti ženy, zdôrazňovať jej prednosti a dopĺňať jej celkový styling. Značka ponúka vône, z ktorých si nájdete svoj obľúbený parfém na deň aj noc.

Dámske parfémy Cerruti zaručene vydržia. Tieto výrobky umožnia každej žene objaviť svoje sebavedomie a charizmu. Značka sa vyznačuje neobvyklým prístupom k tvorbe vôní. Spoločnosť je stotožňovaná s luxusom a prestížou. Odporúčame nahliadnuť aj do francúzskych parfémov. 

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, parfém cerruti pre ženy, parfém cerruti pre mužov, parfém cerutti, parfém cerruti 1881 cena, nina cerruti.