Dior

Pánske parfémy Dior sú nesporne luxusným tovarom, a preto majú množstvo milovníkov po celom svete. Ich elegantné a nadčasové tóny vám dodajú sebavedomie. Môžete si byť tiež istí, že si získate príťažlivosť v očiach žien. Keďže značka Dior má skvelú povesť po celom svete, aj každá z ich vôní je samostatným umeleckým dielom uzavretým v sklenenom flakóne. Pánske parfémy Dior lákajú ženy a mužov svojou vôňou a nedajú na seba dlho zabudnúť.

Dior - spoločnosť 

Módny dom Dior založil Christian Dior v roku 1946 vo Francúzsku. Spoločnosť začala svoju históriu vydaním prvej kolekcie Corolle, ktorá je všeobecne známa ako New Look. V tom čase sa o nej veľa hovorilo vďaka Diorovmu odvážnemu a nekonvenčnému prístupu k navrhovaniu dámskeho oblečenia. Spolu s prvou kolekciou bol na trh uvedený aj parfum Miss Dior. Vyznačovali sa kvetinovými a púdrovými tónmi a sám Christian Dior ich venoval svojej sestre. V kolekcii pánskych parfémov Dior nájdete množstvo vôní pre mužov prepracovaných v každom ohľade. 

Dior - pánske parfémy 

Pánske parfémy Dior vás môžu sprevádzať každý deň bez ohľadu na to, kde ste alebo čo robíte. Medzi širokou škálou výrobkov nájdete tie určené na deň aj večer. Každá vonná kompozícia je skvostná a rafinovaná, takže váš výber závisí výlučne od osobných preferencií. Pánske parfémy Dior sú uzavreté v elegantných flakónoch, ktoré si s radosťou umiestnite na poličku. 

Pánsky parfém Dior Homme je príkladom vône, ktorú si zamilovalo mnoho mužov. Vyznačujú sa drevito-kvetinovým nádychom s prídavkom pižma. Tvorcom tejto kompozície je François Demachy. Hlavové tóny sú levanduľa, šalvia a bergamot. Srdcové tóny sú kosatec, ambra a kakao a základ tvorí vetiver, pačuli a koža. Fanúšikovia tejto vône ju vnímajú ako zmyselnú a nadčasovú. 

Dior - ktorý parfém si vybrať?

Značka Dior má dlhotrvajúce a nádherné vône, takže výber "tej pravej" závisí len od vášho vkusu. Medzi pánskymi parfémami tejto značky nájdete silné, intenzívne vône aj o niečo jemnejšie, zvodné vône. Je dôležité, aby tóny obsiahnuté v kompozícii harmonizovali s vašou osobnosťou a povahou. Odporúča sa vyberať si parfumy vyrobené profesionálmi, pretože to zaručuje najlepšiu trvanlivosť výrobku. Vyberte si pánsku vôňu Dior a už nikdy na ňu nezabudnete. Pozrite si tiež francúzske pánske parfémy.

Používatelia internetu tiež hľadali: Dior Dior: Vôňa Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, pánsky parfum Dior, fahrenheit 32 by christian dior, fahrenheit 32 cena, dior meski parfém, dior pánsky parfém, dior pánsky parfém, dior homme pánsky parfém, dior co, dior miami, fahrenheit dior men, dior homme dior, dior intense sport.