Priscilla Presley

Hľadáte netradičnú vôňu, ktorá sa hodí na každodenné nosenie aj na elegantné večerné prechádzky? Ak ste fanúšičkou sviežich, energických vôní pretkaných kvetinovými a ovocnými tónmi, parfém Priscilla Presley bude pre vás ako stvorený!

Priscilla Presley - spoločnosť

Priscilla Presley je známa najmä vďaka manželstvu s kráľom rocku - Elvisom Presleym. Ich vzťah síce trval krátko, ale táto podnikateľská osobnosť nie je známa len tým, že bola manželkou slávneho speváka. Viedla aj butiky a roztiahla krídla ako modelka. Slávu jej prinieslo aj herectvo a účinkovanie v reality šou.

Do svojich vôní prepašovala všetko, čo má rada a čím sa rada obklopuje. Malé flakóny obsahujú vône fialiek a ruží spolu s exotickými a orientálnymi akordmi. Obzvlášť rada mieša dominantné tóny citróna a mandarínky s jemnými kvetinovými zložkami.

Priscilla Presley - dámsky parfum

Dámsky parfém Priscilla Presley vznikol začiatkom 90. rokov minulého storočia, Priscilla Presley Moments bola prvou charakteristickou zmesou herečky. V nasledujúcich rokoch vydala ďalšie jedinečné vône, ako Priscilla Presley Indian Summer a Priscilla Presley Experiences. Všetky návrhy sa vyznačujú jedinečnými kompozíciami. Zdanlivo nesúrodé ingrediencie vytvárajú vo flakóne dokonalé kompozície, ktoré prekvapia, zaujmú a upútajú všetkých naokolo.

V parfémových kompozíciách Priscilla Presley sa dokonale prejavuje herečkina záľuba v kvetoch. Prelínajú sa v nich základy fialky, ruže, konvalinky a orchidey s orientálnymi tónmi, citrusmi, pižmom a cédrom. Okrem toho sa často môžeme stretnúť s vôňami vanilky a jantáru. Vône Priscilla Presley sú určite netradičnou ponukou, ktorá sa môže stať vašou obľúbenou.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak práve hľadáte vôňu pre seba, oplatí sa byť otvorený netradičným kompozíciám, ktoré sa na prvý pohľad vôbec nehodia k sebe. Často sú práve takéto netradičné kombinácie úspešné a z vôní zložených do flakónu sa vykľuje hit. Ak patríte k ženám, ktoré sa rady obklopujú kvetinovými vôňami pretkanými výraznejšími orientálnymi tónmi, mali by ste vyskúšať rad parfémov Priscilla Presley. Budú vašou jedinečnou ozdobou, ktorá očarí každého vo vašom okolí. videli ste francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, parfém lily of the valley, parfém Priscilla Presley, parfém Priscilla Presley, parfém Priscilla Presley 1960.