Kenzo

Pánsky parfém Kenzo je návrhom pre odvážnych mužov, ktorí majú vlastný názor a majú radi krásne, originálne parfémy. Značka ponúka aj oblečenie a doplnky. Kenzo je momentálne na čele najluxusnejších módnych domov sveta. Dizajny tejto spoločnosti veľmi často nosia mnohé hviezdy svetového formátu.

Kenzo – spoločnosť

Zakladateľom značky je Kenzo Takada a samotná spoločnosť bola založená v roku 1964. Spoločnosť spočiatku fungovala pod názvom Jungle Jup. Návrhár sa preslávil spájaním japonských motívov s európskou módou, čo bolo začiatkom 60. rokov minulého storočia veľkou udalosťou vo svete módy.

Kenzo Takada bol fascinovaný módou už od malička. Dokonca sa vzdal štúdia poézie a literatúry na univerzite v Kobe, aby sa mohol naplno venovať dizajnu. Tak si otvoril dvere do nového sveta a zapísal sa na Bunka Fashion College v Tokiu. Po promócii odišiel do Paríža, aby sa ďalej rozvíjal a dobyl tamojší módny svet. Prvý debut dizajnéra sa datuje do roku 1971. Kenzo Takada sa zapísal do histórie ako autor odvážnych, honosných módnych prehliadok, ktoré sa konali napríklad v cirkuse.

V súčasnosti má Kenzo sídlo v Paríži, kde sa vyrábajú odevy, parfumy a doplnky. V roku 1998 sa značka pripojila k francúzskej skupine luxusných tovarov LVMH. Prvý butik Kenzo svojím štýlom pripomínal dažďový prales. Tento motív možno dodnes vidieť na niektorých šatách značky.

Kenzo – pánsky parfém

Kenzo Takada je skutočným majstrom módneho dizajnu ako aj vôní. Navrhuje projekty, ktoré potešia ľudí na celom svete. Nemôžete mu uprieť veľkú intuíciu a predstavivosť. Charakterizuje ho aj voľnosť a pocit voľnosti, o čom svedčia aj jeho početné zbierky. Rada vytvára jedinečné vonné kompozície, ktoré porušujú všetky kánony, sú odhaľujúce a nekompromisné. Jedinečný dizajnový štýl značky Kenzo spôsobuje, že muži na celom svete si parfémy Kenzo zamilujú už pri prvom privoňaní.

Pánske parfémy Kenzo sú navrhnuté tak, aby dodali energiu, odvahu a vyrovnanosť. Venujú sa mužom, ktorí radi vyčnievajú z davu. Pánske parfémy Kenzo by mali osloviť mužov, ktorí si cenia ísť vlastnou cestou. Medzi kultové pánske vône tejto značky patria okrem iného: Kenzo - Homme, Kenzo - Power Man, Kenzo - Jungle Man.

Kenzo – aký parfém si vybrať?

Pánske parfumy Kenzo sú vône, ktoré s vami zostanú po celý deň. Profesionáli starostlivo pracujú na každej kompozícii vône. Ich znalosti a skúsenosti umožňujú vytvárať originálne vône, ktoré sa vyznačujú aj vysokou trvácnosťou. Videli ste už francúzske pánske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, kenza chanel, kenza kontakt, kenzo pre mužov, kenzo muži, kenzo pánsky parfém, kenzo pánsky parfém, kenzo power homme, kenzo pánsky parfém, kenzo pánsky parfém.