Davidoff

Značka Davidoff sa špecializuje na výrobu mnohých luxusných výrobkov. Jej sortiment zahŕňa tabakové výrobky najvyššej kvality, fajky, všetky fajčiarske doplnky, koňaky, kávu, kožené výrobky, plniace perá a parfumy. Od roku 1984 sa značka Davidoff pýši tvorbou výnimočných vôní. Nájdete medzi nimi návrhy pre ženy aj mužov. Spoločnosť zaujíma jedno z popredných miest vo svete parfumov. Pri budovaní spoločnosti sa zakladateľ značky riadil heslom "vyťažiť zo života maximum v každej minúte života".

Davidoff - spoločnosť

Zino Davidoff založil svoju spoločnosť v roku 1946. Spočiatku sa značka zaoberala výrobou tabakových výrobkov, a to nie náhodou. Otec zakladateľa, Henry Davidoff, viedol obchod s tabakom a jeho syn ho sledoval pri práci. V 20. rokoch 20. storočia sám Zino Davidoff cestoval po Južnej Amerike, aby študoval výrobu cigár. Po návrate vytvoril prvý humidor v Ženeve a pravdepodobne aj v celej Európe, špeciálnu miestnosť na skladovanie tabakových listov, ktoré sa potom používali na výrobu cigár. 

Hneď po vojne vznikli prvé tabakové výrobky s názvom Davidoff. Ako spoločnosť rástla, začala vyrábať aj fajčiarske potreby, ako aj koňaky a plniace perá. Značka vyrába svoje parfumy od roku 1984, keď vznikla aj vôňa Davidoff Classic. Zaujímavosťou je, že o 4 roky neskôr bola skomponovaná vôňa Davidoff Cool Water, ktorá je dodnes oceňovaná a obľúbená. Od roku 1996 značka vyrába aj parfémy pre ženy. 

Davidoff - dámsky parfém

Dámske parfémy Davidoff sú určené moderným ženám, ktoré majú v sebe aj kúsok romantiky. Charakterizujú ich predovšetkým kvetinové tóny v kombinácii s jemnými vôňami spojenými s vodou a sviežosťou. Parfém Davidoff Cool Water Woman je už nespornou klasikou na celom svete. Na trh bol uvedený v roku 1996 a odvtedy si ho obľúbilo čoraz viac fanúšičiek.  Hlavové tóny tejto vône sú: kalón, čierne ríbezle, citrón, šeřík, latos, melón, ananás. Srdcové tóny sú: hloh, konvalinka, ruža, lotos, severská huba, jazmín, med. Základ tvoria: pižmo, vanilka, vetiver, ostružina, broskyňa, santalové drevo, fialka, malina. 

Mnohé ženy si zamilovali aj vôňu Davidoff Run Wild For Her. Zloženie zaujme kombináciou ovocia granátového jablka, pistácie a jazmínu. Dobre sa uplatní pri každodennom nosení aj pri špeciálnych príležitostiach. Po privoňaní budete mať dojem, že vôňa pochádza priamo zo srdca divočiny. 

Davidoff - ktorý parfém si vybrať?

Ak od svojho parfumu požadujete nielen krásnu vôňu, ale aj trvácnosť, mali by ste si vybrať parfum zložený profesionálmi. Výber výrobku z dámskych parfumov Davidoff je zárukou luxusnej vône a vašej spokojnosti.  Videli ste už francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, davidoff cool water game cena, davidoff dámsky, davidoff parfém, davidoff dámsky parfém, davidoff parfém, davidoff dámsky parfém, davidoff dámsky parfém, dawidoff parfém, zino davidoff cool water, zino davidoff cool water woman, zino davidoff echo.