Escada

Hľadáte očarujúce a nezabudnuteľné dámske parfumy? Escada by mohla byť značkou, ktorá vám ukradne srdce a odteraz bude vaším obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Ktorým ženám odporúčame túto nemeckú spoločnosť? Aké sú vlastnosti parfémov Escada?

Escada - spoločnosť

Značku Escada založil v roku 1978 v Mníchove manželský pár - Wolfgang a Margareth Leyovci. Pomenovali ju podľa šampióna medzi dostihovými koňmi, na ktorého manželia stavili veľkú sumu a vyhrali. Prvý parfém Escada bol uvedený na trh už v roku 1990 a o tri roky neskôr spoločnosť vydala edíciu sezónnych vôní. Tie sú pre značku veľmi charakteristické a sú svojím spôsobom jej ochrannou známkou. Každý rok vychádzajú úplne nové parfémy venované letnému obdobiu.

Hoci existuje množstvo zmesí, každá z nich je svojím spôsobom jedinečná a úžasná. Značka dodnes neprestáva udivovať svojou kreativitou. Escada Magnetism vydaná v roku 2003 s vôňou červených bobúľ, karamelu a pižma láme rekordy v obľúbenosti.

Escada - dámsky parfém

Escada je predovšetkým vôňa pre mladé ženy, ktoré chcú zdôrazniť svoju slobodu, bezstarostnosť a radosť zo života. Escada Born In Paradise je veľmi sladká a povzbudzujúca kompozícia melónu, guavy a zeleného jablka. Jednoducho ideálna pre dovolenkovú auru! Escada Turquoise Summer vás poteší svojimi ovocnými tónmi a dokonale vyplní vaše večery pri mori.

Za zmienku stojí aj rad Escada Especially s kvetinovo-orientálnym charakterom. Podčiarkne ženskú a vrodenú eleganciu a pôvab, dodá sebavedomie a spôsobí, že si ostatní určite zapamätajú každé stretnutie s vami.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste sa z vône tešili čo najdlhšie, mali by ste si vyberať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež mimoriadne vhodné pre osobnosť ženy, zvýrazňovať jej prednosti a dopĺňať jej celkový štýl.

Parfémy Escada sú zárukou dlhej životnosti, ktorá každej žene umožní znovu objaviť jej vrodenú živosť, bezstarostnosť a energiu. Parfém Escada sa dokonale hodí k vzdušným letným outfitom a tiež zvýrazní večerný vzhľad.

Spoločnosť má univerzálny prístup ku kráse a ženskosti v kombinácii s vynikajúcou kvalitou. To je aj prípad vôní Escada, ktoré sú považované za jedny z najvytrvalejších dámskych parfémov na svetovom trhu s vôňami. Získali si rešpekt a dôveru milióna žien na celom svete. Tie si svoju kolekciu parfémov nevedia predstaviť bez ovocných a energických vôní Escada. Už ste videli francúzsky parfém?

Používatelia internetu tiež hľadali: : escada, escada, escada cena, escada parfum, escada parfum, escada parfum cena, escada parfum pre ženy, escada parfum pre mužov, escada parfum nový, escada taj sunset 50ml, escada turquoise, escada vône, escada nový parfém, escada parfém, escada parfém, escada parfém pre ženy, escada parfém, escada parfém cena, escada parfém pre ženy, náhrada, ekvivalent, escada ceny.