Parfum do kancelárie

Výber parfumu do kancelárskeho prostredia si vyžaduje opatrnosť, pretože vôňa môže ovplyvniť ostatných ľudí vo vašom okolí. Niekoľko všeobecných tipov pre výber parfumu do kancelárie:

Ľahké a svieže vône: Vyberte si parfémy s ľahkou, sviežou a príjemnou vôňou. Kvetinové, citrusové, bylinkové alebo morské tóny môžu byť skvelou voľbou.

Vyhnite sa ťažkým a intenzívnym vôňam: Vyhnite sa používaniu parfémov s ťažkými alebo intenzívnymi vôňami, ako je pačuli, pižmo alebo vanilka. Tieto vône môžu byť v uzavretom priestore kancelárie príliš silné.

Udržateľnosť: Vyberte si parfum s vôňou, ale opäť sa uistite, že je jemná a nezanecháva vo vás pocit zahltenia.

Rovnomernosť: Vyberajte si vône, ktoré nie sú v rozpore s inými vôňami, napríklad s vôňami čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky.

Typ vône: Zvážte svoje osobné preferencie a štýl. Ak napríklad uprednostňujete kvetinové vône, vyberte si také, ktoré nie sú príliš intenzívne a ľahké.

Malé množstvo použitého parfumu: Nepoužívajte príliš veľa parfumu. Na vytvorenie príjemnej vône bez toho, aby bola príliš silná, stačí jedno alebo dve postriekania.

Vyhnite sa alergénom: Venujte pozornosť možným alergizujúcim zložkám v parfume, pretože to môže byť v kancelárskom prostredí dôležitý faktor.

Príkladom parfémov do kancelárie môžu byť ľahšie verzie obľúbených vôní, ako je Chanel Chance Eau Fraîche, kolínska voda Dior Homme alebo Jo Malone Lime Basil & Mandarin. Pred výberom parfumu na každodenné používanie v kancelárii sa vždy odporúča vyskúšať ho na svojej pokožke.