Parfum vo forme granátového jablka

Mali ste možnosť skontrolovať parfum vo forme granátového jablka v lekárni, ale nepamätáte si, ako sa volali? Boli to samozrejme vône značky Viktor & Rolf. Spoločnosť má vo svojom sortimente predovšetkým veľa originálnych a krásnych parfumov pre mužov. Vône tejto značky si už obľúbilo veľa mužov a žien po celom svete, takže si ich určite pozrite a uistite sa, že sa budú páčiť aj vám!

Parfum v podobe granátového jablka-história značky Viktor & Rolf

Spoločnosť Viktor brand & Rolf založilo duo z Holandska. Mladí absolventi Akadémie výtvarných umení v Arnheme-Viktor Horsting a Rolf Snoer – spojili svoje sily a vytvorili značku Viktor&Rolf. Dizajnéri milujú avantgardný štýl, ktorý sa premieta aj do tvorby parfumov tejto spoločnosti. Viktor Fashion House & Rolf bol založený v roku 1993. Spája ich spoločná vízia Módy a umenia, v ktorej je v popredí avantgarda.

Značka je spojená hlavne s jej bláznivými nápadmi, ktoré dokonale zapadajú do myšlienky vysokej módy. Duo sa navyše vyznačuje jedinečnými a pôsobivými módnymi prehliadkami, ktoré sa do histórie zapisujú ako nezabudnuteľné okuliare.

Ako parfum vo forme vône granátového jablka?

Victor Fragrances & Rolf sa rýchlo stal populárnym a značka sa prestala spájať výlučne s kolekciami oblečenia. Spoločnosť vytvorila prvú dámsku vôňu v roku 2004. Aromatická kompozícia sa nazývala Flowerbomb. O dva roky neskôr sa na trhu objavila mužská vôňa-protijed. Všetky parfumy sa vyznačujú nielen krásnymi arómami, ale aj efektnými fľaštičkami. Parfumy v tvare granátového jablka skrývajú nádherné aromatické kompozície pre ženy aj mužov.

Holandské duo už niekoľko rokov vytvára skutočné skvosty v módnom a parfumérskom priemysle. Komplexné aromatické tóny robia parfum tejto značky originálnym a exkluzívnym. Fľaše, ktoré sú samy o sebe ozdobou, sa nedajú sfalšovať. Stojí za to vedieť, že značka Viktor & Rolf ponúka aj parfumované telové mlieka a sprchové gély.

Ktorý Pánsky parfum si vybrať?

Ideálny Pánsky parfum by mal mať originálne aromatické zloženie a vysokú trvanlivosť. Môžete si tak byť istí, že zápach nezmizne ani pred príchodom do práce alebo na dôležité stretnutie. Je tiež dôležité, aby parfum bol v súlade s vašou osobnosťou a životným štýlom. Vo francúzskom obchode s parfumami nájdete rôzne aromatické kompozície, ktoré doplnia mnoho obrázkov!

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, mexx arnhem.