Parfém v tvare šálky

Originálny a nezvyčajný flakón parfumu v tvare pohára je vôňa od Paco Rabanne. Paco Rabanne Invictus a Paco Rabanne Invictus Aqua sú nádherné aromatické kompozície pre skutočných mužov. Vône boli skryté vo fľašiach v tvare pohára. Kúpou tohto parfumu získate nielen krásnu vôňu, ale aj originálnu flakónku parfumu, ktorá určite vynikne na vašej poličke.

Parfum v tvare pohára-história značky Paco Rabanne 

Paco Rabanne bol jedným z najdôležitejších tvorcov dvadsiateho storočia. Bol to jeho outfit – zelený trblietavý kombinézu–, ktorý mala Barbarella (hrá Jane Fonda) na sebe v slávnom filme z roku 1968. 

Charakteristickou črtou značky je použitie nezrejmých riešení tak vo svete módy, ako aj v parfumérskom priemysle. Vizionár odmieta tradičné tkaniny v prospech plastu, papiera, hliníka alebo kože. Experimenty, rozbije stereotypy a prekvapenia. Značka sa stará o každý detail, uspokojuje potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Ako vonia parfum v tvare pohára?

Medzi vône uzavreté vo fľašiach v tvare pohára patria Paco Rabanne Invictus, Paco Rabanne Invictus Intense alebo Paco Rabanne Invictus Legend. Vôňa Paco Rabanne Invictus sa na jednej strane vyznačuje prenikavými čerstvými tónmi a na druhej strane vyžaruje zmyselnú, korenistú explóziu vôní. Hlava vône je tvorená morskými tónmi a grapefruitovou kôrou. Srdcom parfumu je vavrín a základ tvorí pačuli, jantár a guajakové drevo.

Paco Rabanne Invictus Intense je aromatická kompozícia venovaná silným, odvážnym mužom. Invictus Intense je pokračovaním vône Invictus, ktorá rozpráva o neporaziteľnej mužskej sile. Na rozdiel od ikonickej vône Invictus má fľaša Invictus Intense tmavší odtieň.

Paco Rabanne Invictus Legend patrí do skupiny drevitých a chyprových vôní. Vôňa Paco Rabanne Invictus Legend sa otvára príjemným morským vánkom v kombinácii so šťavnatým grapefruitom. Parfum je určený pre ambicióznych mužov, ktorí radi prijímajú nové výzvy.

Ako si vybrať dokonalý parfum?

Ak si chcete počas dňa vychutnať nádhernú vôňu, mali by ste si kúpiť parfumy v dôveryhodných obchodoch, ako sú francúzske parfumy. V našom sortimente nájdete vône, ktoré nielen dokonale doplnia váš štýl, ale budú sa vyznačovať aj vysokou odolnosťou. Parfém Paco Rabanne dodá každému mužovi odvahu a sebavedomie!

Používatelia internetu tiež hľadali: náhradný, Analógový, Pánsky parfum v tvare pohára.