Parfum s hadom

Vo svete parfumov je bezpochyby najdôležitejšia samotná vôňa-to je nepochybné. Niekedy je pre niektorých dôležité, ktorá značka stojí za touto kompozíciou, aká história sprevádzala jej vznik alebo čo bolo hlavným zdrojom inšpirácie pre parfuméra pri príprave zložiek tejto vône.

Existuje však ďalší dodatočný bod, ktorého vplyv si málokto myslí, a v skutočnosti má veľký význam pri výbere parfumu. O čom to je? Samozrejme, o injekčných liekovkách, ktoré majú rôzne formy.

Parfum pre ženy s hadom

Zdá sa, že fľaše sú len obalom pre vôňu, že nie sú vôbec relevantné. To však nie je pravda. Už v staroveku sa veľká pozornosť venovala nádobám, v ktorých sa skladovali aromatické látky. Počas renesancie boli vytvorené nádherné fľaše z fúkaného skla, pre ktoré boli Benátky známe a ktoré boli samy osebe považované za umelecké dielo.

V súčasnosti sa značky parfumov snažia zabezpečiť, aby fľaše dokonale odrážali charakter a atmosféru parfumov. Niekedy však značky urobia ďalší krok vpred a práve samotná fľaša a reklamná kampaň vzbudzujú najväčší záujem a vyvolávajú o nich diskusie. Skvelým príkladom tu bude parfum s hadom, ktorý je rozpoznaný hlavne tým, že ozdobou fľaše je silueta zabaleného hada! Hovoríme, samozrejme, o Paco Rabanne Pure XS pre ňu.

Paco Rabanne čistý XS pre jej

Nezdolný, Divoký, provokatívny a neslušne zvodný. To je to, čo Paco Rabanne Pure XS pre jej parfumovanú vodu spôsobuje vzrušujúce napätie a výbuch pocitov. Sladká vanilka v kombinácii s netradičnou vôňou popcornu vo vás prebudí zmyselnú divu, ktorej čaro na vás muži nezabudnú.

Jedná sa o sladkú kvetinovú orientálnu vôňu určenú pre zvodnú a sebavedomú ženu. Je ideálny pre chladné mesiace, otepľuje aj tie najťažšie mrazy.

Už počiatočné tóny vône očaria vaše zmysly sladkou notou vanilky, nezvyčajnou arómou popcornu a opojnými akordmi ylang-ylang. Potom vás ohromí šťavnatá broskyňa, jemný pomarančový kvet a vynikajúci kokos. Paco Rabanne Pure XS For Her Eau de parfum, alebo slávny hadí parfum, je formulovaný tak, aby zdôraznil vaše neodolateľné čaro a šarm. Originálne balenie dokonale zdôrazňuje zmyselnosť a silu tejto parfumovanej vody.

Používatelia internetu tiež hľadali: slávne parfumy