Parfém v tvare špendlíka

V parfumérskom priemysle je bezpochyby najdôležitejšia samotná vôňa-s tým nemôžete polemizovať. Niekedy je pre niektorých dôležité, ktorá značka stojí za touto kompozíciou, aká história sprevádzala jej vznik alebo čo bolo hlavným zdrojom inšpirácie pre parfuméra pri príprave zložiek tejto vône.

Existuje však ďalší dodatočný bod, ktorého vplyv si málokto myslí, a v skutočnosti má veľký význam pri výbere našej obľúbenej vône. O čom to je? Samozrejme, o injekčných liekovkách, ktoré v našej dobe môžu mať rôzne formy.

Parfém pre ženy v tvare špendlíka

Zdá sa, že fľaše sú len obalom pre vôňu, že nie sú vôbec relevantné. To však nie je pravda. Už v staroveku sa veľká pozornosť venovala nádobám, v ktorých sa skladovali aromatické látky. Počas renesancie boli vytvorené nádherné fľaše z fúkaného skla, pre ktoré boli Benátky známe a ktoré boli samy osebe považované za umelecké dielo.

V súčasnosti sa značky parfumov snažia zabezpečiť, aby fľaše dokonale odrážali charakter a atmosféru parfumov. Niekedy však značky urobia ďalší krok vpred a práve samotná fľaša a reklamná kampaň vzbudzujú najväčší záujem a vyvolávajú o nich diskusie. To bol prípad Caroliny Herrery, ktorá mnohých inšpirovala vydaním parfumov v tvare špendlíka, ktoré sú všeobecne uznávané tým, že sú... v tvare špendlíka! Poďme sa pozrieť na tieto vône:

Carolina Herrera Dobré Dievča

Carolina Herrera Good Girl-parfumovaná voda pre ženy. Výnimočne originálna fľaša v tvare vysokého špendlíka skrýva vôňu, ktorú propaguje slogan, aké dobré je byť nezbedný s orientálnym kvetinovým charakterom. V horných tónoch sú arómy kávy a mandlí, v srdcových tónoch-jazmín veľkolistý, tuberóza a kosatec a v hlavných tónoch-fazuľa tonka, kakao, santalové drevo a vanilka. Tieto parfumy môžu zvádzať zdvorilými a veľmi dievčenskými tónmi, ako aj dravejšími. A najväčšiu pozornosť priťahuje sexy kolík, v ktorom je vytlačená voňavá vôňa.

Carolina Herrera-Dobré Dievča Velvet Fatale

Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale je úplne nová Zberateľská edícia populárneho parfumu water Good Girl, jedného zo svetových bestsellerov posledných rokov. Legendárny parfum v tvare špendlíka bol zabalený do červeného zamatu, ktorý zdôrazňuje zmyselnosť vône.