Parfum S Vôňou Mydla

V našom obchode si môžete kúpiť tie najkrajšie parfumy s vôňou mydla. A čo majú spoločné? Čo sa oplatí o nich vedieť? V prvom rade, ak milujete vôňu čerstvého prádla, čistoty a novej bielizne, mali by ste sa do nich pustiť. Vďaka parfému s mydlovou vôňou dni plynú pomalšie a všetko sa zdá byť ružové a nadýchané. Táto vôňa rozhodne pôsobí na našu náladu, znižuje stres a uvoľňuje svaly. Predstavte si kúpanie v mori, jarné kvety, svieži horský vzduch a krémové mydlo. Presne taký je parfém s vôňou mydla!

Parfumy s mydlovou vôňou - aké sú ich vlastnosti?

Mydlovú vôňu je ťažké definovať. Nejde, samozrejme, o to, že do parfumu pridáme skutočné mydlo, ktorým si umývame ruky. Mydlová vôňa je vôňa sviežosti a všetko skutočne závisí od toho, čo si s touto čistotou spájame.

Pre niekoho to môže byť pižmo, ktoré je jemnou vôňou čistoty, zmyselnosti a zmyselnosti. Pižmo sa pridáva do mydiel a detských púdrov, takže pripomína vôňu čistej pokožky. Kombinácia pižma s inými zložkami nám vracia pocit sviežosti, ktorý máme z kúpeľa.

Na druhej strane tu máme aj aldehydy, ktoré samy o sebe majú mierne mydlovú vôňu. Takto dlhé roky voňala čistá elegancia, modernosť a radosť.

Najobľúbenejšie parfémy s mydlovou vôňou

Najobľúbenejšou "mydlovou" sviežou vôňou je už roky nemenne Chanel N°5 L'eau. Kombinácia aldehydov, neroli, pižma, citrusov, jazmínu a ylang-ylang je ako nedotknutá belosť snehu alebo chladného kryštálu. Coco Chanel sa tu pokúsila zopakovať vôňu svojho detstva - práčovne, v ktorej pracovala jej matka. Výsledkom je zmyselná, telová vôňa, ktorá pripomína čistotu a sviežosť.

Tom Ford Neroli Portofino Acqua, pripomína horúce augustové popoludnie na Talianskej riviére. Vyvoláva pocit čistoty, ktorý vás núti žiť. Parfém od Toma Forda vnáša do rozohriatej pokožky energiu, zatiaľ čo ostré tóny citrusov a horkého neroli v nás vyvolávajú chuť pretancovať celú noc.

Narciso Rodriguez Narciso je intímny parfém, telový a mimoriadne jemný. Vonia ako obľúbený župan, ktorý nasiakol vôňou našej rozohriatej pokožky a milovaného telového mlieka. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať ostrá, časom sa stane úplne krémovou, ako tá najjemnejšia kocka mydla.

Prada Infusion d'Iris je azda jedným z najlepších odrazov vône mydla, púdru a kvetov. Infusion d'Iris má v sebe síce veľa šik, ale zároveň je ako hrejivé objatie od milovanej osoby. Pokojná, nevtieravá a vždy dobre naladená. Kompozícia spája tie najpríjemnejšie tóny vône: kosatec, kadidlo a drevo.

Keď si vyberiete Dolce & Gabbana Light Blue, môžete cítiť a cítiť štruktúru ovocia - mäkkú dužinu, kyslú šťavu a horkú kôru. O chvíľu neskôr sa objaví chrumkavé zelené jablko a sladké liči. Zmes ovocia, dreva a pižma môže trochu pripomínať prírodný šampón na vlasy z malého butiku, kúpený niekde v prímorskom mestečku.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, mydlový parfum, parfum, ktorý vonia čisto.