Tiffany

Každá žena miluje luxusné a exkluzívne šperky. Chce to dať najavo nielen prostredníctvom doplnkov, ale aj vôní. Pre takéto osobnosti boli vytvorené dámske parfémy Tiffany. Sú stelesnením luxusu, pôvabu a tiež verne odrážajú atmosféru, ktorá sprevádza bankety na Manhattane.

Tiffany - spoločnosť

Každý pozná "Raňajky u Tiffanyho", kultový americký film, ktorý sa natáčal v prvom salóne Tiffany's v New Yorku. Charles Lewis Tiffany, zakladateľ značky, je mnohými považovaný za kráľa diamantov. Určil trendy v šperkárstve tým, že vytvoril prototyp dokonalého zásnubného prsteňa, ktorého vzorec je známy po celom svete.

Od roku 1837, keď bola značka založená, si postupne získavala popularitu po celom svete. Ľudia oceňovali dizajn šperkov a diamanty Tiffany sa stali symbolom luxusu. Značka dokonca vytvorila vlastnú farbu, Tiffany Blue, ktorá je po vzore farby drozďových vajec charakteristickým znakom prítomným vo všetkom, čo sa so značkou spája.

Tiffany - dámsky parfum

Prvý návrh vône Tiffany pre ženy uzrel svetlo sveta v 80. rokoch 20. storočia. Bol to návrh, ktorého cieľom bolo obsiahnuť v malom flakóne vôňu, ktorá by evokovala najluxusnejšie šperky, ktorými bola značka známa. Vôňa Tiffany for Woman sa ukázala ako skutočný úspech a metafora diamantového šperku na pokožke. Kvetinové tóny uzavreté v krištáľovom flakóne s tyrkysovými prvkami sa stali metaforou elegancie a jedinečnosti.

Parfém Tiffany je vytvorený pre elegantné ženy, ktoré chcú podčiarknuť svoju eleganciu osvedčenou, zmyselnou vonnou kompozíciou. Vôňa Tiffany je jedinečným vstupom na trh s parfumami. Je osviežujúca a pižmová s tónmi kosatca a mandarínky. Je hrejivá a obklopujúca, ale nie preplnená ani umelá.

Ktorý parfém si vybrať?

Keď premýšľame o novom flakóne parfumu, mali by sme si predstaviť situácie, v ktorých nás jeho vôňa obklopí. Pri hľadaní každodenných návrhov zvážte harmonické, vyvážené vône, ktoré dodajú každodennému stylingu triedu a eleganciu.

Presne také sú parfumy Tiffany - sú dokonalým príkladom toho, ako sa premyslené parfumy môžu stať nadčasovou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy a používania. Okrem toho sú zmyselné a charizmatické a zahaliť sa do ich vône pripomína nasadenie pravého diamantového šperku Tiffany. Už ste videli francúzsky parfum?

Používatelia internetu tiež hľadali: tiffane