Ariana Grande

Parfém Ariany Grande - Ari evokuje radosť, ľahkosť a mladistvú sviežosť. Dokonale ovocná vôňa s prvkami kvetinových tónov, ktorá sa bude hodiť na každodenné nosenie aj na výnimočné príležitosti. V našej francúzskej parfumérii nájdete originálne parfumy Ari alebo ich náhrady, ktoré sa nijako nelíšia od zloženia značkovej vône. Ekvivalenty z našej ponuky si môžete zakúpiť v troch objemoch, takže si určite nájdete parfum, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Dámsky parfém Ariana Grande - ideálny pre každú ženu

Samozrejme, môžeme si všimnúť veľké množstvo dámskych parfémov, ktoré sa líšia nielen vôňou, ale aj dizajnom flakónu, charakterom či objemom. Medzi obľúbenými tónmi vôní pre ženy môžeme rozlíšiť najmä kvetinové a ovocné vône, ktoré sú sladké a ideálne sa hodia pre každú ženu, najmä pre tie, ktoré majú rady jemné alebo delikátne vonné kompozície. Preto sa takýmto ženám určite bude páčiť dámsky parfém Ariana Grande, kde práve sladká vôňa je najvýraznejšia a priťahuje pozornosť.

Výber správneho parfumu by nemal byť nezávislý len od konkrétnej vône, ale dôležité je aj zladenie parfumu s vašou osobnosťou alebo dokonca typom pleti. V našom obchode si môžete kúpiť značkové a originálne dámske parfumy alebo náhrady s rovnakou vôňou. Výber parfumu je len na vás! Určite sa vďaka nim budete cítiť výnimočne žensky.

Ariana Grande - Ari je ideálnym návrhom pre milovníčky ovocnej sladkosti uzavretej v geometrickom flakóne s dekoratívnou aplikáciou, kde parfém určite vynikne nad ostatnými.

Dámsky parfém Ariana Grande - jedinečná vôňa pre ženy

Vôňa venovaná značke slávnej speváčky Ariany Grande je osobnou ozdobou speváčky, ktorá je známa tým, že jej výrobky majú vždy jedinečnú vôňu, charakter a štýl. Vynikajú nielen zložením vône, ale aj dizajnom flakónu, ktorý je mimoriadne elegantný a veľmi ženský.

Vôňa venovaná značke Ariana Granda je zmesou ovocia, ktorá sa nečakane mení na ženskú kyticu zloženú z jemných kvetov. Vôňa je preto veľmi romantická, zmyselná a výrazná. Nájdete v nej, samozrejme, hlavovú nótu, ktorú tvorí šťavnatá hruška, ružový grapefruit a malina. Srdcová nóta je naopak zavŕšená ružou, konvalinkou a kvetom vanilky. Základnú nótu, teda bázu, tvorí pižmo, drevité tóny a bahniatka, ktoré dokonale dotvárajú celú vôňu. Pozrite si tiež francúzsky parfém tu.