Calvin Klein

Parfumy a kozmetika Calvin Klein sú špičkou vo svojej triede a nikto to nemôže poprieť. Túto značku určite pozná každý na celom svete a netreba ju predstavovať. Spoločnosť je na trhu už veľmi dlho a ponúka najmodernejšie oblečenie, spodnú bielizeň, doplnky a kozmetiku. Calvin Klein bol vždy vpredu a udával trendy, preto sa jeho charakteristické vône stali okamžite obľúbenými. Od 70. rokov minulého storočia dodnes patria značkové parfémy Calvin Klein medzi najvyhľadávanejšie vône na svete.

Calvin Klein - spoločnosť

Calvin Klein založil svoju vlastnú spoločnosť so svojím priateľom Barrym Schwartzom v roku 1968. V 80. rokoch 20. storočia zaznamenala spoločnosť svoj prvý úspech, ktorý súvisel s uvedením prvej línie džínsov, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí.

To isté platí aj o dámskych parfumoch Calvin Klein, ktoré sa stali ikonickými nielen vďaka nezabudnuteľným vôňam, ale v povedomí spotrebiteľov zostávajú dodnes. Prvá vôňa vznikla koncom 70. rokov minulého storočia a dodnes uchvacuje duchom desaťročia, v ktorom bola vyrobená. Začiatkom 90. rokov boli predstavené vtedy revolučné vône Obsession a Eternity, ktoré sa stali legendami a definitívne upevnili miesto značky Calvin Klein vo svete parfumov.

Calvin Klein - dámsky parfum

Dámske parfumy Calvin Klein sa dnes spájajú s luxusom a eleganciou. Značka vytvorila rady vôní, ktoré spôsobili revolúciu na svetovom trhu s parfumami. Spoločnosť bola jednou z prvých, ktorá sa odvážila vyrábať zaujímavé a originálne kombinácie, predbiehajúce najnovšie trendy.

Parfumy Calvin Klein, rovnako ako dezodoranty, kozmetické súpravy alebo sprchové gély, prekvapujú odvážnymi a neobjavnými vôňami. Calvin Klein ako prvý vytvoril unisex vôňu, t. j. vôňu určenú pre mužov aj ženy.

Na jednotlivých kompozíciách vôní Calvin Klein pracujú poprední parfuméri z celého sveta s dlhoročnými skúsenosťami a vášňou. Dámske parfémy Calvin Klein sú ideálnou voľbou pre odvážne, sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú, a neboja sa za tým ísť.

Mnohé z vôní Calvin Klein sú ikonické. Nezabudnuteľné kompozície sú zapamätateľné a nie je možné ich prejsť ľahostajne. Povzbudzujú zmysly, zvádzajú a robia ich neodolateľnými.

Značka sa spája s klasickými vôňami, ktoré netreba predstavovať, ale rada prekvapuje aj novinkami, ktoré dychtivo vyhľadávajú odvážne ženy. Nie nadarmo sa všetky návrhy stávajú skutočnými bestsellermi a získavajú si čoraz viac priaznivcov.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste sa z vône tešili čo najdlhšie, mali by ste si vyberať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež špeciálne prispôsobené osobnosti človeka, zdôrazňovať jeho silné stránky a dopĺňať celkový štýl.

Dámske parfémy Calvin Klein zaručene vydržia. Tieto výrobky umožňujú každej žene objaviť v sebe radosť a nádych šialenstva. Dokonale sa hodia k ľahkým večerným outfitom, zatiaľ čo jemnejšie vône podčiarknu aj každodenné oblečenie.

Spoločnosť sa vyznačuje originalitou, inováciou a triedou samou o sebe. Sú to aj vône Calvin Klein, ktoré si ukradli srdcia miliónov energických a pozitívnych žien na celom svete. Odporúčame nahliadnuť aj do francúzskych dámskych parfémov.

Používatelia internetu tiež hľadali: replacement, equivalent, c.k. euphoria forbidden, calvin klein ck eternity moment, calvin klein ck eternity moment 100ml, calvin klein ck eternity woman, calvin klein ck euphoria blossom, calvin klein dámsky parfém, calvin klein eternity unisex, calvin klein euphoria forbidden 50ml, calvin klein forbidden euphoria 50ml, calvin klein night obsession woman, calvin klein obsession night for her, calvin klein parfémy ceny, calvin klein parfémy ženy, calvin klein parfémy ženy nové, calvin klein parfémy nové, calvin klein pravda pre ňu, calvin klein vône, ck dámske parfémy, ck eternity moment, ck euphoria ženy, ck obsession sheer, ck parfémy, ck parfémy ženy, euphoria forbidden, calvin klein euphoria pre ňu, forbidden ck, i parfém calvin klein, parfém calvin klein, parfém klein, parfém klein pre ženy, najmodernejší dámsky parfém, najnovšia vôňa calvin klein, parfém calvin klein, parfém calvin klein pre ženy, parfém ck, parfém ck pre ženy, parfém calvin klein, parfém calvin klein eternity pre ženy, parfém calvin klein euphoria pre ženy, calvin klein obsession dámsky parfém, ck dámsky parfém, euphoria forbidden parfém, lacné parfémy calvin klein, adidas vôňa je prvotriedna, calvin klein vône, calvin klein new, obsession night for her, calvin klein dámsky parfém cena, calvin klein dámsky parfém cena, euphoria parfém iperfum, calvin klein nová dámska vôňa.