Kate Perry

Katy Perry alebo vlastne Katheryn Elizabeth Hudson sa narodila v roku 1984 v Santa Barbare. Vo svete sa preslávila predovšetkým ako speváčka a skladateľka, ale je aj herečkou a podnikateľkou. Známa je aj svojou charitatívnou činnosťou. Katy Perry je tiež veľvyslankyňou dobrej vôle UNICEF.

Katy Perry - spoločnosť

Prvý album Katy Perry sa volal Katy Hudson a vyšiel v roku 2001.  Speváčka sa potom rozhodla vystupovať a tvoriť pod pseudonymom Katy Perry. Umelkyňa postupne dobývala rôzne hudobné scény, ale veľkú slávu si získala až v roku 2008 vydaním albumu One of the boys. Katy Perry dodnes predala po celom svete až 17 miliónov štúdiových albumov a až trinásťkrát bola nominovaná na populárnu cenu Grammy.

Katy Perry - dámsky parfum

Od roku 2010 sa speváčka pustila aj do nového dobrodružstva a uviedla na trh svoj prvý parfum. Vyznačuje sa sladkou, ovocnou vôňou, ktorá má tóny broskyne, jazmínu, kokosu. Prvok, ktorý upúta pozornosť a je aj flakón, ktorý osloví najmä milovníkov zvierat. Flakón v tvare mačky levanduľovej farby s očami pripomínajúcimi diamanty poteší nejednu ženu! Všetky parfémy Katy Perry pútajú pozornosť svojou originalitou a sú určené charizmatickým, sebavedomým mladým ženám.

Nie je možné nespomenúť parfém Katy Perry - Killer Queen. Ide o vonnú kompozíciu, ktorá si získala srdcia mnohých žien na celom svete. Patrí do skupiny kvetinových a ovocných útokov. Samotný flakón parfumu vyzerá výnimočne zaujímavo a pútavo.

Vôňa Katy Perry Killer Qeen:

Katy Katy: vrchné tóny: lesné ovocie, bergamot, slivka

Srdcové tóny: jazmín, pluméria, záhradný karafiát

Základné tóny: čokoláda, pačuli, dreviny

Kto je žena, ktorá používa parfém Katy Perry - Killer Queen? Je to silné, odvážne a sebavedomé dievča, ktoré vie, čo chce. Vôňa je určená pre odhodlané ženy, ktoré majú zároveň nádych romantiky.

Katy Perry - aký parfém si vybrať?

Aby ste sa z vône tešili čo najdlhšie, mali by ste si vyberať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež špeciálne prispôsobené danej osobe, zvýrazňovať jej silné stránky a dopĺňať celkový štýl. Parfémy Katy Perry sú zárukou dlhej životnosti. Tieto výrobky umožnia každej žene objaviť svoje sebavedomie a charizmu. Vyberte si parfémy Katy Perry a presvedčte sa na vlastné oči, aké sú trvácne! Už ste videli francúzsky parfém?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, coty katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry, parfém katy perry pre ženy, parfém katy perry.