Viktor & Rolf

Hľadáte vzácny a očarujúci dámsky parfum? Viktor & Rolf je spoločnosť pre vášnivé ženy. Kto vie, možno práve vás očarí dámsky parfém Viktor & Rolf? Ktorým ženám odporúčame túto holandskú kolekciu vôní? Čím vyniká parfém Viktor & Rolf?

Viktor & Rolf - značka

Viktor & Rolf je holandské duo, ktoré sa už viac ako 20 rokov zaoberá dizajnom a módou. História spojila osudy Viktora Horstinga a Rolfa Snoerena na umeleckej akadémii v Arnheme. Mladí absolventi začali spolupracovať a netrvalo dlho a dosiahli prvé úspechy. Ako debutanti sa vyznačovali - a vyznačujú sa dodnes - láskou k avantgarde, pričom svojou tvorbou odkazovali na experimentálnu módu a sochárstvo. Niektoré z ich kostýmov zdobia múzeá umenia po celom svete.

Značka sa spája najmä s ich bláznivými nápadmi, ktoré sú v dokonalom súlade s predstavou haute couture. Okrem toho sa toto duo vyznačuje jedinečnými a veľkolepými módnymi prehliadkami, ktoré sa zapísali do histórie ako nezabudnuteľné predstavenia. Charakteristickou črtou holandských návrhárov je, že po každej prehliadke vyjdú v rovnakom oblečení, aby sa predstavili novinárom.

Viktor & Rolf - dámske parfumy

Viktor & Rolf vstúpil do sveta parfumov v roku 2004, keď predstavil dámsku vôňu Flowerbomb. Úspech tejto kompozície prispel k vytvoreniu ďalších kompozícií pre ženy, ako napríklad Bonbon s vôňou cukríkov. Dámske parfémy Viktor & Rolf majú mimoriadne výbušný charakter. Jej popularite zodpovedajú také parfémy ako Flowerbomb Black Sparkle a Flowerbomb de Paris.

Vôňam od holandského výrobcu dôverujú ženy, ktoré sú romantické, rady zvádzajú a neboja sa zdôrazniť svoju ženskosť. Viktor & Rolf je parfum, ktorý je sladký, sofistikovaný, dokonca by sa dalo povedať - rozkošný!

Ktorý parfém si vybrať?

Pri odpovedi na otázku, aký parfém si vybrať, by ste mali staviť na dlhotrvajúci parfém s vhodne zvoleným zložením. Okrem toho treba mať na pamäti, že ťažšie a výraznejšie vône budú ideálne na večerné a neobvyklé príležitosti. Na bežné príležitosti je určite lepšie zvoliť jemnejšie a decentnejšie vône.

Parfémy Viktor & Rolf sú veľmi ženské ovocné kompozície, ktoré dodávajú eleganciu a zvýrazňujú najlepšie charakterové vlastnosti. Používaním výrobkov tejto značky každá žena podčiarkne svoju prirodzenú krásu a jedinečnú osobnosť. Dámske parfémy Viktor & Rolf sa dokonale hodia do letnej a jarnej aury, rovnako ako podčiarknu jesennú a zimnú klímu.

Spoločnosť charakterizuje snaha o dokonalosť a pozornosť venovaná najmenším detailom. Také sú aj dámske vône Viktor & Rolf, ktoré si na svetovom trhu s vôňami našli milióny obdivovateľov. Získali si rešpekt a dôveru veľkého počtu žien, ktoré si len ťažko vedia predstaviť svoju zbierku parfémov bez zmyselných a zvodných vôní od Viktor & Rolf. videli ste francúzsky parfém?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, náprotivok, flower bomb jimmy choo, flowerbomb blog, flowerbomb cena, flowerbomb parfum, flowerbomb parfum, flowerbomb viktor rolf parfum, flowerbomb parfum, flowerbomb parfum, flowerbomb parfum, viktor flowerbomb viktor and rolf parfum, viktor and rolf parfum, viktor en rolf flowerbomb, francúzske duo.