Tommy Hilfiger

Hľadáte exotickú, jedinečnú vôňu, ktorá zaujme každého okolo vás? Ste muž, ktorý má rád jedinečné kompozície plné energie a elánu? Spoznajte parfumy od Tommyho Hilfigera!

Tommy Hilfiger - spoločnosť

Tommy Hilfiger je známy najmä vďaka tradičným polokošelám, ktoré pozná takmer každý. Kombinácia 3 farieb - námornícka modrá, červená a biela, je poznávacím znamením amerického dizajnéra. Tommy Hilfiger tvorí aj hodinky a kabelky a od roku 1995 aj parfumy.

Návrhár pochádza z malého mesta v štáte New York. Veľmi rýchlo sa naučil zarábať si na vlastné náklady a svoj talent na podnikanie využil otvorením obchodu s oblečením. Rýchlo však skrachoval, no to ho len posilnilo a etablovalo ako obchodníka. V roku 1985 bola založená značka podpísaná jeho menom, ktorá sa v priebehu 10 rokov stala známou po celom svete.

Tommy Hilfiger – pánsky parfém

V uliciach New Yorku cítil návrhár skutočne americký štýl. Preniesol to do svojej tvorby, aj čo sa týka pánskych parfumov. Kombináciu troch farieb je možné vidieť aj na flakónoch parfumov Tommy Hilfiger. Minimalistické a subtílne flakóny ukrývajú kompozície venované mladým mužom. Je to podmanivý parfum, ktorý bude zdôrazňovať vynaliezavosť pri dosahovaní požadovaných cieľov. Elegantné pánske vône od Tommy Hilfigera sú dokonalým darčekom pre muža, ktorý vie, čo od života chce.

Aký parfém si vybrať?

Mali by ste sa zamerať na vonné kompozície, ktoré odrážajú charakter a zdôrazňujú pozitívne osobnostné vlastnosti. Ak ste energický a kreatívny človek plný nápadov, vône Tommy Hilfiger to dokonale zdôraznia.

Stojí za to staviť na návrhy, ktoré zostanú na koži dlhú dobu. Vďaka tomu nás vôňa obklopí na mnoho hodín. Okrem toho by ste si mali vyberať vonné kompozície prispôsobené príležitosti a okolnostiam. Mali by zodpovedať štýlu a aure prevládajúcej vonku.

Vône Tommy Hilfiger budú ideálnou ponukou na leto, teplé dni a večery pre fascinujúcich mužov, ktorí sa cítia dobre obklopení vôňami elektrizujúcich vôní. Parfémy Tommy Hilfiger budú spoľahlivé aj pre tých, ktorí sa chcú cítiť sebavedomo a spontánne. Odporúčame aj kategóriu Francúzske parfémy pre mužov.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, námornícka modrá gabriela sabatini, parfém tommy hilfiger, pánsky parfém tommy hilfiger, pánsky parfém tommy hilfiger, parfum tommy hilfiger, parfum tommy hilfiger, pánsky parfém tommy hilfiger, pánsky parfém tommy hilfiger, vôňa tommy hilfiger , Tommy parfém .