Antonio Banderas

Značka, ktorú propaguje Antonio Banderas, je jedinečnou zmesou parfémov určených pre mužov, ktorí uprednostňujú silnejšie a dlhotrvajúce vône - ktoré sa odlišujú od ostatných dostupných na trhu. Preto možno povedať, že značka tohto parfumu bude vyhovovať zrelým mužom s vycibreným vkusom, ktorí sa neboja kombinácií moderného s nádychom čuchovej klasiky. Pánske parfémy Antonio Banderes sa vyznačujú predovšetkým orientálnymi tónmi vôní, v ktorých nájdeme tóny škorice, korenia či pižma. V našej francúzskej parfumérii nájdete značkové pánske parfumy aj ich náhrady, takže si určite nájdete niečo podľa svojich predstáv.

Pánsky parfém Antonio Banderas 

Výber správneho parfumu pre muža nie je práve jednoduchý, najmä ak chcete zdôrazniť charakter osoby s intenzívnou vôňou a spoľahlivou výdržou. Pánsky parfém Antonio Banderas je dokonalou voľbou pre každého muža. Elegantné a veľmi originálne - dokonale sa hodia k akémukoľvek štýlu alebo dokonca ročnému obdobiu. 

Pri výbere takýchto parfémov musíme venovať pozornosť trom kategóriám: nóta hlavy, nóta srdca a základ. Je to mimoriadne dôležité, aby sme vedeli, v ktorých momentoch sa konkrétna vôňa parfumu uvoľňuje. Predovšetkým hlavová nóta je vôňa, ktorá vyvoláva prvý dojem a najrýchlejšie sa vyparuje, takže až potom môže začať pôsobiť srdcová nóta so svojou intenzívnou vôňou. Základná nóta tvorí pozadie celej vône a vydrží najdlhšie.

Pánsky parfém Antonio Banderas je zmesou orientálnych vôní s fougere. Hlavové tóny v tomto prípade tvoria bergamot, čierne ríbezle a mäta. Srdcové tóny sú kapučíno, muškátový oriešok, jablko a kardamón. Základ dopĺňa ambra a drevité tóny.

Vonné tóny pánskych parfémov 

Pánsky parfém je osobnou vizitkou každého muža, preto musí zdôrazňovať jeho osobnosť a charakter. Musíte však vedieť, že parfumy sa vyrábajú v širokej škále vôní. Hneď na začiatku pri výbere parfumu by sme mali venovať pozornosť všetkým vonným esenciám. 

V pánskych parfumoch sa stretneme s drevitými, papradovými, orientálnymi alebo koženými tónmi. Medzi ich zložkami si môžeme všimnúť prítomnosť pačuli, vetiveru, borovice, santalového dreva, machu, cédru, tabaku, dymu, jantáru, pižma, škorice, pelargónie, bergamotu alebo levandule. V parfume venovanom značke Antonio Banderas nájdeme aj čierne korenie, ktoré sa dokonale snúbi s ostatnými mužnými vôňami. 

Okrem toho musíme vedieť, že medzi tónmi vôní venovaných mužom môžeme nájsť aj citrusové tóny, ktoré pozostávajú z limetky, citrónu, bergamotu, pomaranča alebo grapefruitu. Nezabudnite si pozrieť francúzske pánske parfumy.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, parfém antonio banderas, parfém antonio banderas, parfém antonio banderas pre ženy, parfém ntonio banderas pre mužov, parfém banderas, parfém antonio banderas 1980.