Viktor & Rolf

Hľadáte vzácny a očarujúci dámsky parfém? Viktor & Rolf je spoločnosť určená pre mužov, ktorí vedia, čo chcú a neboja sa po tom siahnuť. Ktovie, možno vás uchvátia pánske parfumy Viktor & Rolf? Akým mužom odporúčame túto holandskú kolekciu vôní? Čím sa odlišujú parfumy Viktor & Rolf?

Viktor & Rolf - značka

Viktor & Rolf je duo z Holandska. Muži navrhujú a vyrábajú menej ako 20 rokov. Príbeh spojil osudy Viktora Horstinga a Rolfa Snoerena na Akadémii umení v Arnheme. Mladí maturanti spojili svoje sily a na svoje prvé veľkolepé úspechy nenechali dlho čakať. Ako debutanti sa vyznačujú vášňou pre avantgardný štýl prostredníctvom svojich kreácií odkazujúcich na experimentálnu módu a sochárstvo. Niektoré z ich kostýmov zdobia múzeá umenia po celom svete.

Značka je spojená najmä s jej bláznivými nápadmi, ktoré dokonale zapadajú do predstavy haute couture. Duo sa navyše vyznačuje jedinečnými a veľkolepými módnymi prehliadkami, ktoré sa zapísali do histórie ako nezabudnuteľné predstavenia. Charakteristickým znakom holandských dizajnérov je, že po každej prehliadke vyjdú v identických outfitoch, aby sa predstavili novinárom.

Viktor & Rolf - pánske parfémy

Viktor & Rolf zaujme okrem iných aj odhalením unikátnej kompozície Spicebomb Eau Fraîche, ktorá exploduje návykovou sviežosťou. Vôňa je založená na akordoch ružového korenia, čili a osviežujúcej korenitosti grapefruitu. Srdce obsahuje akordy morského vánku a levandule. V základných tónoch dodávajú vôni ohnivé „chladivé“ akordy tabaku a machu. Eau Fraîche chladí a hreje, roznecuje túžbu po mužskej zmyselnosti.

Aký parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užili čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúce parfumy so správne pripravenými kompozíciami. Navyše nezabúdajte, že na večerné oslavy a špeciálne príležitosti sa budú hodiť ťažšie a výraznejšie vône. Pre bežné situácie je určite lepšie voliť jemnejšie a jemnejšie vône.

Parfémy Viktor & Rolf sú mimoriadne výbušné kompozície, ktoré dodávajú spontánnosť a pomáhajú vám nájsť vašu charizmu a zmyselnosť. Vďaka tomu každý muž zvýrazní svoj prirodzený šarm a jedinečný charakter. Pánske parfémy Viktor & Rolf skvele doladia elegantné obleky, ale zdôraznia aj ležérne outfity. Odporúčame aj kategóriu Francúzske parfémy pre mužov.

Spoločnosť sa vyznačuje plnou profesionalitou a remeselnou zručnosťou. To sú charakteristiky pánskych vôní Viktor & Rolf, ktoré si na svetovom trhu vôní našli milióny obdivovateľov. Získali si rešpekt a dôveru veľkej skupiny mužov, ktorí si vyberajú tajomné a energické vône od Viktor & Rolf.

Používatelia internetu tiež hľadali: rolu