Francúzske parfémy č. 11

  Inšpirované Lancome- La vie est belle
  6,40 €
  Kolekcia
  Veľkosť
  • 33ml 6,40 €
  • 60ml % 8,50 €
  • 104ml % 10,60 €

  reassuarence-customicon  

  Rýchle a bezpečné nakupovanie

  reassuarence-customicon  

  Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 30€

  reassuarence-customicon  

  Vôňa, ktorú ste dostali, nesplnila vaše očakávania? Máte 14 dní na vrátenie

  Krása života

   

  Život je krásny vo svojej podstate. Každý deň ako silná žena prekonávate ťažkosti života a tešíte sa z každého úspechu. Smejete sa, pociťujete radosť, niekedy smútok a depresiu, ale nadšenie vás nikdy neopúšťa. Siahnite po ekvivalente parfému Lancome- La vie est belle a užívajte si život ešte viac ako doteraz! Vôňa, ktorá deklaruje krásny život a prejavuje vaše šťastie v každom okamihu. Elixír pre ťažšie chvíle a skutočný zlatý grál na zvýraznenie vašich silných stránok. Život je jeden, tak si ho vytvorte krásnym majstrovským dielom, ktoré budú všetci s úžasom obdivovať a nadchýnať sa vašou prítomnosťou. Prišiel váš čas, je čas naplno sa nadýchnuť a vykročiť v ústrety nezabudnuteľným okamihom!   

  Ste jedineční!

   

   

  Krása vo vás sa odráža na vonkajšom prostredí. Naša vôňa s číslom 11 je navrhnutá tak, aby z vás ľahko vyžarovala návyková energia. Náprotivok parfému Lancome- La vie est belle verne odráža charakter značkového výrobku, preto sa nachádza na poličke každého skutočného životného optimistu! Náhradný francúzsky parfum robí výnimočné okamihy ešte nezabudnuteľnejšími a umožňuje vám tešiť sa z maličkostí. Hlavové tóny sú čierne ríbezle a sladká hruška. Srdcové tóny sú šťavnatý kvet pomarančovníka, kosatec a jazmín. V základných tónoch nájdete pralinky, fazuľu tonka, exotické pačuli a sladkú vanilku. Optimizmus v malom flakóne!   

  Nóty vône:

   

  Vrchné tóny: esencia čiernych ríbezlí a sladká hruška

   

  Srdcové tóny: kosatec, jazmín a šťavnaté pomarančové kvety

  Základné tóny: pralinka, fazuľa tonka, exotické pačuli a vanilka

   

  Používatelia internetu tiež hľadali: parfumová voda, parfumová voda, parfumová voda, parfumová voda: la vie est belle, la vie est belle i parfum, la vie est belle lancome parfum, la vie est belle lancome recenzia, la vie est belle ekvivalent, la vie est belle parfum, la vie est belle fake, la vie est belle náhrada, lancome la vie est belle ekvivalent, lancome la vie est belle parfém, lancome la vie est belle parfém, lancome la vie est belle náhrada, lancome la vie est belle ekvivalent, lancome la vie est belle parfém, parfém la vie est belle, náhrada, ekvivalent.