Prada

Ste muž, ktorý vie, čo chce a oceňuje luxus? Chcete sa cítiť jedinečne a elegantne, no zároveň elektrizujúco? Hľadáte overenú, klasickú vôňu, ktorá vždy zapôsobí na všetkých okolo vás a dodá vám sebavedomie? Spoznajte pánske parfumy Prada, ktoré sú už roky považované za jednu z najikonickejších vôní na trhu.

Prada – spoločnosť

Prada je značka založená v Taliansku v roku 1913 Mariom Pradom. Na úplnom začiatku vyrábala najmä kožený tovar ako kabelky, kufre a kufre. Vyznačovali sa mimoriadnou kvalitou spracovania a pozornosťou k najmenším detailom. Vďaka tomu si značka získala uznanie na trhu. Po 50 rokoch značku prevzala vnučka zakladateľa Miuccia Prada. Ponuku rozšírila o odevy, čím sa módny dom Prada zaradil medzi najoceňovanejšie na svete.

Vďaka tomuto postupu si spoločnosť Prada začala získavať čoraz stabilnejšie postavenie na módnom trhu a dostala sa na vrchol odevných firiem sveta. Módny dom Prada dnes udáva trendy po celom svete a samotná značka je stelesnením luxusu a elegancie.

Prada - pánske parfémy

Parfumy Prada mali premiéru na začiatku 21. storočia. Miuccia Prada spočiatku mierila na vône pre ženy, no čoskoro sa ukázalo, že vône s logotypom značky potrebujú aj muži. Pánska klasika Prada Luna Rossa je v súčasnosti jednou z najprestížnejších vôní na trhu a má skupinu fanúšikov po celom svete. Je uvedený na vrchole všetkých zoznamov vôní.

Pánske vône Prada sú nezvyčajné a jedinečné. Fľaše obsahujú esenciu brilantných nápadov, pokročilej technológie a tých najkvalitnejších ingrediencií. To všetko vytvára jedinečný celok. Pánske návrhy obsahujú orientálne, takmer tvrdé tóny, ktoré dokonale vyhovujú zrelým, odhodlaným mužom, ktorí si cenia elegantný imidž.

Aký parfém si vybrať?

Pri výbere parfumov je mimoriadne dôležitá trvanlivosť a spôsob, akým sa vôňa na pokožke uvoľňuje. Stojí za to pamätať, že každá pokožka ho uvoľňuje inak, takže stojí za to otestovať kompozície ruží, aby ste našli tú dokonalú pre seba. Úžasnou výhodou parfémov Prada je, že sa budú hodiť na každú príležitosť, ako na bežné vychádzky s priateľmi, tak aj na dôležité obchodné stretnutie. Ak patríte k milovníkom orientálnych a chyprových vôní, určite si pozrite ponuku parfémov Prada! Prezerali ste si kategóriu francúzskych vôní pre mužov?

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, pánsky parfém prada, pánsky parfém prada, pánsky parfém prada, pridať parfum.