Elizabeth Arden

Hľadáte neobvyklé a fascinujúce dámske parfumy? Elizabeth Arden by mohla byť značkou, ktorá vám ukradne srdce a odteraz bude vaším obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Ktorým ženám túto americkú spoločnosť odporúčame? Aké sú vlastnosti parfémov Elizabeth Arden?

Elizabeth Arden - spoločnosť

Elizabeth Arden začala svoju kariéru vo svete módy a krásy otvorením skromného kozmetického salónu na newyorskej 5. Avenue. Vo svete, ktorý bol preplnený mužmi podnikateľmi, bola žena prevádzkujúca vlastný podnik skôr vzácnosťou. Líčenie bolo len kuriozitou. Bola to však práve Elizabeth Arden, ktorá položila pevné základy amerického kozmetického priemyslu. A to už pred sto rokmi.

Elizabeth Arden je jednou z prvých žien, ktoré sa odvážili uplatniť vedecké inovácie v kozmetike. Jej výrobky sa vyznačovali holistickým prístupom ku kráse. Nebola to len kozmetika, apelovala na to, že krása spočíva v správnej starostlivosti a životnom štýle. Kozmetika Elizabeth Arden bola preto určená na podporu správneho vzhľadu pleti, nie na maskovanie jej nedokonalostí.

Elizabeth Arden - dámsky parfum

Elizabeth Arden sa vyznačovala nekompromisnosťou; za každú cenu chcela pomôcť ženám cítiť sa krásne vo svojej koži. Mnohé z jej výrobkov si veľmi rýchlo získali kultový status. Legendárny parfém Elizabeth Arden Blue Grass umožňuje ženám zdôrazniť ich vrodenú ľahkosť a sebavedomie. Parfumovaná voda 5th Avenue, inšpirovaná štýlom newyorskej ulice, osviežuje a zvýrazňuje najsilnejšie črty. Naopak, najviac citrusová kompozícia Elizabeth Arden Green Tea sa stala vlajkovou loďou značky. Prináša chlad v letných dňoch a energiu, ktorou dokáže nakaziť každého, kto si k nej privonia.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užívali čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež mimoriadne vhodné pre osobnosť ženy, zvýrazňovať jej silné stránky a dopĺňať jej celkový štýl.

Parfémy Elizabeth Arden sú zárukou trvácnosti, ktorá umožní každej žene objaviť svoju vrodenú ľahkosť a dievčenskosť. Parfumy Elizabeth Arden sa dokonale hodia k vzdušným, letným kreáciám a zvýraznia aj večerný vzhľad.

Spoločnosť sa vyznačuje profesionalitou a holistickým prístupom ku kráse. Také sú aj vône Elizabeth Arden, ktoré sú považované za jedny z najpohyblivejších dámskych parfémov na svetovom trhu s vôňami. Získali si rešpekt a dôveru miliónov žien na celom svete, ktoré si svoju zbierku parfémov nevedia predstaviť bez citrusových a ľahkých vôní Elizabeth Arden. Už ste videli francúzsky dámsky parfém?

Používatelia internetu hľadali aj: replacement, counterpart, 5th avenue by halle berry, arden elizabeth perfume, arden French, elizabeth arden parfum, elizabeth arden parfum, elizabeth arden dámsky parfum, elizabeth arden vône, elizabeth w parfum, elizabeth arden parfum, elizabeth arden parfum, elizabeth arden dámsky parfum, elizabeth arden toaletná voda.