Jimmy Choo

Vedeli ste, že parfém Jimmy Choo je vôňou luxusu? Nie je to len reklamný slogan, ale skutočný imidž značky, ktorý funguje v mysliach ľudí na celom svete. Jimmy Choo je pomerne mladá značka, ktorá rýchlo dobyla svet luxusných doplnkov a neskôr aj trh s parfumami.

Jimmy Choo - spoločnosť

Jimmy Choo sa narodil v Penangu v Malajzii v rodine obuvníka. Vďaka tvrdej práci a pomoci rodiny sa presťahoval do Londýna a vyštudoval tam Londýnsku vysokú školu módy. Po nejakom čase si otvoril vlastnú malú dielňu a jeho zručnosti boli rýchlo rozpoznané. Už v roku 1988 sa o jeho topánkach písalo na stránkach britského Vogue. Skutočnú slávu získala značka vďaka princeznej Diane v roku 1990. Vtedy sa objavila na verejnosti v lodičkách Jimmy Choo. Po tejto udalosti sa o jeho návrhy začal zaujímať celý svet. Stal sa tiež obľúbeným členom britskej kráľovskej rodiny. V roku 2002 mu kráľovná Alžbeta II. udelila Rad britského impéria.

V roku 1996 sa Jimmy Choo rozhodol spolupracovať so stylistkou časopisu Vogue Tamarou Yeardyle Mellon. Ich duo sa však rozišlo už po piatich rokoch a značka prišla o svojho zakladateľa. Napriek tomu spoločnosť naďalej prosperovala. Tak je tomu aj v súčasnosti. Jimmy Choo je známa nielen vďaka luxusnej obuvi a kabelkám, ale aj vďaka jedinečným vôňam pre mužov a ženy. Značka vyrába aj ďalšie doplnky, ako sú peňaženky a slnečné okuliare.

Jimmy Choo - dámsky parfum

Dámske parfémy Jimmy Choo sú sofistikované, luxusné a sexy vône. Hoci väčšina z nich sú kvetinové a ovocné parfumy, každý výrobok prekvapí iným tónom vône.

Jimmy Choo - Jimmy Choo boli prvé parfémy, ktoré značka vydala. Stále ich môžete nájsť v predaji, a to aj v našom obchode. Zamilujú si ich ženy, ktoré milujú tofiu a fondán! Tieto tóny sú totiž v tejto vôni dominantné. Nenechajte sa však zmiasť! Kompozícia je viacrozmerná. Okrem iného obsahuje aj zelené tóny, pačuli a zázvor.

Akej žene by vyhovoval dámsky parfém Jimmy Choo-Jimmy Choo? Vôňa je mimoriadne zvodná. Vďaka nej vynikne prirodzená krása každej ženy. Zloženie je jemné, ale nedovolí vám zabudnúť na seba. Bude ideálna najmä na večer.  

Jimmy Choo - ktorý parfém si vybrať?

Dámske parfémy Jimmy Choo sú výrobky, ktorých vôňa s vami zostane po celý deň. Ako je to možné? Všetko vďaka profesionálom, ktorí pracujú na každej vonnej kompozícii. Ich znalosti a skúsenosti im umožňujú vytvárať originálne vône, ktoré sú zároveň vysoko trvácne. Už ste videli francúzske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali:  immy choo vonné tóny, immy choo parfém, immy choo parfém, immy choo parfém cena, immy choo dámsky parfém, immy choo parfém falošný, immy choo parfém shop, immy choo parfém, immy choo parfém, immy choo parfém, chimi choo.