Adidas

Adidas je jednou z najobľúbenejších značiek parfumov na svete, preto nie je prekvapením, že si ju často vyberajú muži aj ženy. Predovšetkým sa spája s aktívnymi ľuďmi, ktorí radi vyniknú v dave, takže pánsky parfém Adidas by mohol byť práve pre vás. Stojí za to vedieť, že najstaršia vôňa Adidas pochádza z roku 1990, takže značka sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou svojich ponúkaných produktov. Pánske parfémy Adidas sú predovšetkým dynamické vône pre aktívnych a športovo založených ľudí. Adidas vytvára vône, ktoré vás povzbudia k novým výzvam a aktivitám. Pánske parfémy určite splnia očakávania každého muža - najmä ak hľadá vôňu s prvkami sviežosti a ľahkosti, ideálnu na každodenné nosenie.

Pánsky parfém Adidas

Najlepšie pánske parfumy sú tie, ktoré zdôrazňujú individuálny štýl a osobnosť muža. Muži sa zvyčajne pýšia dominantnou povahou, preto sa neboja siahnuť po odvážnych a silných vôňach a prijať výzvu testovať stále novšie a novšie vonné produkty. Na druhej strane muži, ktorí uprednostňujú rafinovanejšie vône, by mali venovať pozornosť zložkám v danom pánskom parfume. 

Stojí za to vedieť, že pánske parfumy majú tri hlavné kategórie, ktoré pozostávajú z hlavovej nóty, srdcovej nóty a základnej nóty alebo bázy. Srdcová nóta vydrží najdlhšie, zatiaľ čo hlavová nóta je veľmi jemná a delikátna. Základná nóta je jednou z jedinečných vôní, ktoré vyčnievajú z celkovej kompozície. Pri výbere správnej vône je dobré venovať pozornosť práve týmto trom kategóriám a vyberať pánsky parfum Adidas aj vo vzťahu k ročnému obdobiu, čo je mimoriadne dôležité. Iné parfémy by sme mali používať na jeseň a zimu a ešte iné na jar a leto. 

Vonné tóny pánskych parfémov Adidas

Výber dokonalej vône pánskeho parfumu je základom. Práve vonné oleje v parfume mu dodávajú jedinečnú vôňu, ktorá je na pokožke výrazne citeľná. Pánske parfumy by sa totiž mali vyznačovať mimoriadne intenzívnou a dlhotrvajúcou vôňou. 

V zložení pánskych parfémov Adidas nájdete napríklad osviežujúce vône pomaranča, bergamotu, tropického ovocia, ako aj trochu cédru, santalového dreva alebo tóny kardamónu. Tento typ parfémov sa vyznačuje predovšetkým veľmi osviežujúcimi esenciami.

V našom obchode nájdete niekoľko druhov parfémov Adidas, ktoré sa vyznačujú rôznymi vôňami. Vďaka tomu si môžete nájsť tú správnu vôňu pre vás. Adidas Active Bodies sa vyznačuje hlavovými tónmi, medzi ktoré patria zelené tóny, listy čiernych ríbezlí, rasca a citrón. Srdcové tóny sú santalové drevo, céder, ruža a základné tóny zahŕňajú mach, jantár alebo pižmo. Okrem toho si môžete zakúpiť aj tóny Adidas Adventure, v ktorých dominuje bazalka, rozmarín, levanduľa, bergamot, mach, jedľa, fazuľa tonka, ambra, cyklámen, papraď alebo borovica. Adidas Born Original for Him je jedinečná vôňa, ktorá stimuluje svojou podstatou, ktorá spočíva v nápaditom využití rôznych vôní. Hovoríme predovšetkým o pomaranči, fialke, levanduli, rebarbore, čiernom korení, šalvii, cédri či kašmíre.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, adidas adventure cena, adidas pánsky parfém, čierny parfém adidas, čierny parfém adidas, čierny parfém adidas, čierny parfém adidas, pánsky parfém adidas, pánsky parfém adidas, pánsky parfém adidas, pánsky parfém adidas, pánsky parfém adidas, parfém adidas meskie, vône adidas, vôňa fantasy. Nezabudnite si pozrieť francúzske pánske parfémy