Nina Ricci

Hľadáte originálne a očarujúce dámske parfumy? Nina Ricci je jednou z najobľúbenejších módnych značiek na svete. Kto vie, možno aj vás očaria dámske parfémy Nina Ricci? Ktorým ženám odporúčame túto taliansku kolekciu vôní? Čím vyniknú parfémy Nina Ricci?

Nina Ricci - značka

Meno Nina Ricci sa natrvalo zapísalo do dejín svetovej módy. Talianka pochádzajúca z Turína začala dobývať elegantný svet haute couture v Paríži. Práve vo francúzskej metropole vznikli najkrajšie dámske kolekcie a najkrajšie dámske parfémy, ktoré sú dodnes považované za prestížne a jedinečné.

Rozhodnutie Talianky prísť do Francúzska bolo geniálne! Ženy, ktoré nosia jej výtvory, môžu určite ďakovať Nine Ricci za vytvorenie takej silnej značky, ktorá prestala glorifikovať syndróm dámy z vyššej triedy a zamerala sa na prezentáciu obyčajnej ženy. Duo Talianky s Francúzskom vyústilo do vytvorenia módneho domu, ktorému sa darí od roku 1932. Vysoko ženský štýl oblečenia Niny Ricci oslovil kritikov a dámy z celého sveta. Talianska návrhárska spoločnosť stavila na elegantné, ale jednoduché oblečenie, ktoré si mohla dovoliť každá žena.

Nina Ricci - dámsky parfum

V roku 1946 značka predstavila svetu svoj prvý dámsky parfum Coeur Joie. Vkusný flakón v tvare srdca ukrýval púdrovo-kvetinovú vôňu a vystihoval ducha návrhárky. Hitom sa však stal až parfém L'Air du Temps, uvedený na trh v roku 1948. Teplá kvetinová vôňa s aldehydmi oslovila parížske ženy. Pomerne obľúbený je parfém Nina Ricci Premier Jour, v ktorom dominujú biele kvety a sladkosť vanilky.

Dodnes sa parfém v charakteristickom volániku považuje za jednu z najkrajších dámskych vôní. Nina Ricci a jej syn vytvorili zohraté duo, ktoré dlhé roky dobre fungovalo - aj pokiaľ ide o dámske parfumy.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak si chcete vôňu na pokožke užívať čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Okrem toho je vhodné pamätať na to, že ťažšie a výraznejšie vône budú ideálne na večerné oslavy a špeciálne príležitosti. Na každodenné príležitosti budú oveľa lepšie fungovať jemnejšie a decentnejšie vône.

Parfémy Nina Ricci sú mimoriadne ženské kompozície, ktoré vám dodajú sebavedomie a pomôžu vám nájsť vašu zmyselnosť a vášeň. Každá žena tak podčiarkne svoju prirodzenú krásu a jedinečný charakter. Dámske parfémy Nina Ricci sa budú dokonale hodiť k vzdušným, jemným šatám, ale podčiarknu aj večerné a odvážnejšie štýly.

Spoločnosť sa vyznačuje snahou zdôrazniť vnútornú krásu. To je aj prípad dámskych vôní Nina Ricci, ktoré si na svetovom trhu s vôňami našli milióny obdivovateľov. Získali si rešpekt a dôveru veľkého počtu žien, ktoré si len ťažko vedia predstaviť svoju zbierku parfémov bez tajomných a energických vôní od Niny Ricci. Už ste videli francúzsky parfém?

Používatelia internetu tiež hľadali: : Nina ricci cena, nina ricci móda, nina ricci nina, nina ricci nina cena, nina ricci nina parfum, nina ricci parfum, nina ricci parfum, nina ricci parfum, nina ricci parfum, nina ricci parfum, nina ricci parfum, nina ricci ricci, nina ricci ricci cena, nina ricci robert ricci, parfém nina ricci, parfém ricci ricci, parfém nina, parfém nina ricci, parfém nina ricci, parfém ricci ricci, parfém ricci ricci, parfém ricci ricci, parfém ricci ricci cena, parfém ricci ricci nina ricci, parfém ricci ricci, parfém prezentácia, nina ricci edp.