Carolina Herrera

Módny dom Carolina Herrera ponúka dámske aj pánske vône. Značka vytvorená módnym návrhárom a majiteľom spoločnosti je považovaná za jednu z najvplyvnejších v americkom módnom a parfumérskom priemysle. K módnemu dizajnu a tvorbe vonných kompozícií pristupuje ako k skutočnému umeniu a o každý detail svojich diel sa stará s veľkou starostlivosťou. Pravdepodobne preto sú známe po celom svete a milujú ich milióny ľudí. Carolina Herrera si dala za cieľ vytvoriť pánsky parfém venovaný moderným a odvážnym pánom. Vytvorené vône okamžite získali uznanie módneho sveta a mnohých mužov.

Carolina Herrera - spoločnosť

Hoci značku Carolina Herrera tvoria silné, charizmatické a kreatívne ženy, ich intuícia pri vytváraní pánskych vôní je neuveriteľná. Inšpiráciu čerpajú z pozorovania štýlových, inšpiratívnych mužov z New Yorku. Samotná majiteľka vyzdvihuje niekoľko zlomových momentov v jej živote, ktoré jej pomohli uspieť vo svete módy. Za svoju prvú sprievodkyňu považuje babičku, ktorá ju priviedla na prvú módnu prehliadku v živote. Bola to šou od Balenciage.

Za ďalší kľúčový moment považuje obdobie svojho druhého manželstva. Vzťah sa síce rozpadol, no zanechal krásnu stopu nielen v jej živote, ale aj v histórii módy. Počas tohto obdobia Carolina Herrera dobyla vysoké miesta v zoznamoch najlepšie oblečených žien sveta.

V súčasnosti značka Carolina Herrera vydáva kolekcie, ktoré vo svete módy vždy vytvoria veľký „rozruch“. Značka ponúka špeciálne vybrané oblečenie, parfumy a dokonca aj svadobné šaty pre budúce nevesty.

Carolina Herrera - parfémy pre mužov

Kompozície pánskeho parfumu Carolina Herrera sú známe svojimi silnými, pútavými vôňami. Dokonale zdôrazňujú mužskú silu a pevnosť. Ak máte radi drevité a ovocné tóny, neexistuje pre vás lepší parfém ako od Caroliny Herrery. Budú vás sprevádzať počas celého dňa a umožnia vám čeliť tým najťažším výzvam. Stanú sa súčasťou vášho jedinečného imidžu a už nikdy ich nebudete chcieť meniť! Pánske parfumy Carolina Herrera sú skutočnými majstrovskými dielami parfumérskeho umenia. Módny dom sa postaral aj o dizajn pútavých a dizajnových fliaš. Jednou z najobľúbenejších pánskych vôní je zloženie 212 Men. Vyznačuje sa arómou mandarínky, bergamotu a obsahuje zelené tóny. Pozri tiež francúzske parfémy pre mužov.

Carolina Herrera – aký parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užili čo najdlhšie, vyberajte si parfumy od profesionálov. Oceňujú rozmanitosť a rôzne charaktery mužského sveta, a preto navrhujú mnoho dlhotrvajúcich vôní, aby si každý gentleman našiel zloženie svojich snov.

Módny dom Carolina Herrera charakterizujú vône, ktoré vznikli na základe mnohých inšpirácií pochádzajúcich z každodenného života vynikajúcich newyorských mužov.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, 212 vip pre mužov, carolina herrera historia, carolina herrera pánsky parfém, carolina herrera pánsky parfém, carolina herrera pánsky parfém, dámsky parfém milovaný mužmi, pánsky parfém herrera, pánsky parfém carolina herrera, vip cena parfému 212.