Dunhill

Hľadáte vkusný a energizujúci pánsky parfum? Dunhill je možno spoločnosť, ktorá si získa váš rešpekt a stane sa najuznávanejším výrobcom pánskych vôní. Pre ktorých mužov bude táto britská značka fungovať najlepšie? Aké sú vlastnosti parfémov Dunhill?

Dunhill - spoločnosť

Spoločnosť Dunhill bola založená v Londýne v roku 1893 Alfredom Dunhillom. Osemdesiate roky 19. storočia boli obdobím, keď sa záujem mužov sústredil na prevratný vynález automobilu. Od samého začiatku sa spoločnosť zameriavala na mužský trh a dodnes sa zameriava na výrobu luxusného tovaru da mužov. Britská značka ponúka elegantné hodinky, štýlové puzdrá na cigarety, krásne zapaľovače, módne oblečenie a - pre mužov - parfumy. Značka sa snaží, aby sa jej zákazníci cítili čo najluxusnejšie.

Pánske parfémy Dunhill

Parfémy značky Dunhill boli vytvorené pre úspešného, sebavedomého, elegantného a asertívneho muža. Toaletná voda je veľmi vkusná vonná kompozícia, ktorá zdôrazňuje silné povahové črty. Tento typ muža sa nebojí upútať pozornosť, nebojí sa, keď sú na neho upreté všetky oči. Mladý a aktívny muž zasa určite ocení osviežujúcu kompozíciu London for Men. Je to kombinácia jablka, vanilky a pačuli. Pánsky parfém Dunhill vydrží na tele veľmi dlho.

Rad Dunhill Desire má niekoľko odtieňov, takže si v ňom každý pán nájde niečo pre seba. Desire Blue osvieži citrusovou vôňou, Desire Black láka sviežou a korenistou arómou a verzia Desire Extreme je parfum ideálny pre mužov, ktorí ocenia vôňu pravej kože.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užívali čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež jedinečne prispôsobené osobnosti daného muža, zvýrazňovať jeho prednosti a dopĺňať jeho celkový štýl.

Parfémy Dunhill zaručene vydržia a umožnia každému mužovi objaviť eleganciu, sebavedomie a vrodenú charizmu. Parfémy Dunhill sa budú dokonale hodiť k večernému oblečeniu a zároveň zvýraznia každodenné nosenie.

Značku Dunhill charakterizuje extravagantný prístup k mužnosti a vlastná trieda. Aj vďaka tomu sa vône Dunhill stali obľúbenou a luxusnou značkou po celom svete. Získali si dôveru miliónov charizmatických mužov na celom svete, ktorí ocenili remeselnú zručnosť a precíznosť prameniacu z vôní tohto výrobcu. Pozrite si tiež francúzske pánske parfémy.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, dunhill, parfém dunhill, parfém dunhill pre mužov, parfém dunhill v Poľsku, parfém dunhill, pánsky parfém dunhill.