Mexx

Spoločnosť Mexx bola založená v roku 1970 v Holandsku. Za vznik a rozvoj spoločnosti je zodpovedný podnikateľ a dizajnér Rattan Chadha. V súčasnosti sú produkty Mexx dostupné na predaj vo viac ako 55 krajinách po celom svete. Spoločnosť ponúka oblečenie a doplnky pre ženy, mužov a deti, vyrába aj vône. Pánsky parfém Mexx sa vyznačuje jednoduchosťou a eleganciou. Sú vytvorené pre ľudí žijúcich vo veľkých mestách.

Spoločnosť Mexx

Indický podnikateľ Rattan Chadha pôvodne založil dve spoločnosti, jednu pre pánske produkty a druhú pre ženy. Spočiatku ich pomenoval Fúzy a Emanuelle. Neskôr sa rozhodol obe značky spojiť. Tak sa zrodila nová spoločnosť Mexx. V súčasnosti sa jej hlavné kancelárie nachádzajú v Amsterdame a Istanbule.

Značka Mexx vytvára oblečenie, doplnky a parfumy inšpirované mestom. Ich produkty majú byť ušité na mieru ľuďom žijúcim v metropolách. V ponuke Mexx nájdete oblečenie a parfumy na každý deň aj na skvelé príležitosti. Produkty spoločnosti sa vyznačujú modernou eleganciou a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.

Mexx – pánske parfémy

Jedným z odvetví činnosti spoločnosti je tvorba jedinečných pánskych parfumov. Vône sú komponované v spolupráci s najlepšími parfumérmi, akými sú Benoist Lapouza alebo Nathalie Lorson. Produkty sa vyznačujú mladistvou energiou a elánom. Pri vytváraní svojich produktov dbá Mexx na otázky životného prostredia.

Pánsky parfém Mexx osloví najmä mužov, ktorí milujú mestský životný štýl. Najlepšie sa v nich budú cítiť odvážni páni, ktorí sa neboja nových výziev. Značka Mexx vyrába okrem parfumov aj telové mlieka, sprchové gély a vody po holení. Produkty sú rozmanité, aby si každý muž našiel niečo pre seba. Ak si rada ideš vlastnou cestou a si nezávislá, pánsky parfém Mexx je pre teba ako stvorený!

Mexx – aký parfém si vybrať?

Značka Mexx má vo svojej kolekcii mnoho nádherných vôní pre ženy aj mužov. Úspešne medzi nimi nájdete produkty, ktoré si zamilujete. Parfém by mal zodpovedať vašej osobnosti a životnému štýlu. Preto, ak milujete mestský životný štýl a máte pozitívnu energiu, vyberte si pánske parfumy Mexx.

Produkty Mexx sú vytvorené prvotriednymi parfumérmi. Z tohto dôvodu sa produkty tejto spoločnosti vyznačujú jedinečnými vonnými kompozíciami a vysokou trvácnosťou. Videli ste už francúzske pánske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, cena mexx black man, cena mexx black men, kolekcia mexx polska, vône pre mužov mexx, cena parfumu mexx, parfum pre mužov, cena parfumu pre mužov, cena pre pánov mexx, parfum pre mužov.