Joop

JOOP je nemecký módny dom, ktorý sa špecializuje na výrobu luxusného oblečenia a kozmetiky. V ich produktoch nájdete zmes tradície, extravagancie a modernosti. Prvé kolekcie JOOP boli svetu predstavené v polovici 80. rokov a mimoriadne úspešné kreácie vôní sa dostali do predaja o niekoľko rokov neskôr. Značka sa vyznačuje šikovnou kombináciou modernosti a originality.

JOOP - spoločnosť

Spoločnosť založil nemecký módny návrhár Wolfgang Joop, ktorý sa narodil v roku 1944. Vyštudoval reklamnú psychológiu, dejiny umenia a dokonca aj pedagogiku! Spočiatku pracoval ako módny redaktor v ženskom vydavateľstve „Neue Mode“, no túto prácu opustil, pretože chcel vytvárať módu „sám“. V roku 1978 tak založil organizáciu JOOP!

Kolekcie spoločnosti sa vyznačujú jedinečným mixom tradície, extravagancie a modernosti. Prvé kolekcie JOOP! Boli predstavené v polovici 80. rokov a vône sa dostali na trh o niekoľko rokov neskôr. V súčasnosti je spoločnosť jednou z najsilnejších nemeckých značiek, ktorá sa zaraďuje do prémiovej kategórie. Spoločnosť JOOP! vyrába odevy, vône a tiež vytvára doplnky ako hodinky, šperky, topánky, kabelky a okuliare.

JOOP - pánsky parfém

Parfémy JOOP pre mužov vytvorili majstri parfuméri oceňovaní po celom svete. Vône boli zostavené s použitím tých najkvalitnejších ingrediencií. Parfumy tejto značky boli vytvorené pre mužov, ktorí vedia, čo chcú, majú zabehnuté názory a záleží im na príťažlivom imidži. Každá vôňa je vytvorená s veľkým dôrazom na detail, aby splnila očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Pozrite si aj francúzske vône pre mužov.

JOOP! pánske parfumy majú široký sortiment a starajú sa o rôzne chute, tak aby uspokojili čo najširšiu skupinu mužov. Jedna z najkupovanejších a najobľúbenejších vôní je JOOP! - JOOP! Homme. Tento parfém je harmonickou kombináciou kvetinových, drevitých a exotických vôní.

Základ: santalové drevo, vanilka, fazuľa tonka, pačuli

Vrchné tóny: pomarančový kvet, mandarínka, bergamot, citrón Amalfi

Srdce: jazmín, heliotrop, konvalinka, kardamón a škorica

JOOP - aký parfém si vybrať?

Ak si chcete vôňu užiť čo najdlhšie, musíte si vybrať dlhotrvajúce parfumy s vhodným zložením. Mali by byť tiež špeciálne prispôsobené vašej postave a spôsobu bytia. Videli ste už francúzske pánske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, dámsky parfém joop, pánsky joop, parfum joop, parfém joop, dámsky parfém joop, pánsky parfém joop, parfum joop, dámsky parfém joop, parfum joop, cena parfému joop, dámsky parfém joop, joop pánsky parfém, pánsky parfém joop, parfém wolfgang joop, vôňa joop.