Lacoste

Zakladateľom spoločnosti je športovec, ktorý na kurte preukázal výnimočnú vytrvalosť a nikdy sa nevzdal. Jeho prezývka v poľštine je „krokodíl“. Vymyslela ho americká tlač, ktorá dychtivo sledovala jeho úspechy. Symbol šikovne využil pre samotného športovca a umiestnil ho do loga svojej značky. Charakteristický krokodíl dnes predstavuje špičkové produkty, medzi ktoré patria aj jedinečné vône. Oblečenie a vône pre ženy a mužov.

Lacoste – spoločnosť

Výrobky s charakteristickým zeleným krokodílom možno každý deň vidieť na mnohých uliciach. História značky priamo súvisí s kariérou slávneho francúzskeho tenistu Reného Lacosteho. Jeho prvým projektom bola polokošeľa, ktorú kedysi nosil na kurte. Treba si uvedomiť, že vtedy vyzerala móda medzi tenistkami úplne inak ako dnes. Nosili sa dlhé nohavice a košele s dlhými rukávmi. Príhovor Reného Lacosteho bol pre mnohých veľkým prekvapením. Veľmi hlasno to o ňom začalo byť nielen vo svete športu, ale aj módy.

Po skončení športovej kariéry založil René Lacoste so spoločníkom v roku 1933 odevnú firmu. Pôvodne boli ich kolekcie určené pre ľudí, ktorí sa venujú vrcholovému športu, napríklad tenistov, golfistov, námorníkov, hráčov kriketu či póla. Po určitom čase značka začala uvádzať aj vône venované aktívnym ľuďom.

Lacoste - pánske parfémy

Pánske parfémy Lacoste sú určené predovšetkým pre aktívnych mužov. Kolekcia tejto značky obsahuje vône založené na osviežujúcich tónoch, napríklad citrón, čierne ríbezle, ružové korenie, koriander, jablko. Každá vôňa sa predáva v dokonale zladenom elegantnom flakóne.

Zakladateľ, predovšetkým s ohľadom na svoju rodinu, sa po doplnení pánskej línie rýchlo postaral o uvedenie oblečenia a doplnkov aj pre ženy a deti. S parfémami značky to bolo trochu inak. Vône Lacoste pre mužov a ženy sa v ponuke objavili pomerne neskoro. Pánsky parfém Lacoste bol uvedený na trh v roku 1984 a prvý dámsky parfém Lacoste bol uvedený na trh v roku 1999.

Lacoste – aký parfém si vybrať?

Ak vám záleží na dlhotrvajúcom parféme, mali by ste si vyberať vône s vhodným zložením. Je dôležité, aby bol prispôsobený osobnosti používateľa. Mali by zdôrazniť jej charakter, prednosti a doplniť celkový styling.

Dámske parfémy Lacoste zaručene vydržia. Tieto produkty umožnia každému mužovi objaviť svoju skutočnú silu a sebavedomie. Skvele doladia večerné outfity a o niečo jemnejšie vône zdôraznia aj každodenné štylizácie. Videli ste už francúzske pánske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, parfum la costa, lacoste blanc homme, lacoste blanc pour homme, lacoste red men, lacoste red men price, lacoste red parfum, lacoste essential price, lacoste essential eau de parfum, lacoste essential pour homme , lacoste essential sport price, lacoste pánsky parfém, lacoste pánsky zelený, lacoste noir, lacoste parfém, lacoste pánsky parfém, lacoste parfém, lacoste pánsky parfém, lacoste pánsky zelený, lacoste nový, lacoste zelený, lacoste červený pour homme, lacoste biele dámske , lacoste biely parfém, lacoste green 100ml, lacoste green men, lacoste green men men price, lacoste green men parfém, lacoste pánsky parfém, lacoste parfém, lacoste parfém cena, lacoste pánsky parfém, lacoste zelený parfém, lacoste zelený parfém, lacoste parfém, lacoste parfém blanc , lacoste červený parfém, lacoste pánsky parfém, červený lacoste pánsky parfém, zelený lacoste pánsky parfém, lacoste biely parfém, zelený lacoste parfém, lacoste zelený pánsky parfém, lacoste challenge pánsky parfém, lacoste esenciálny pánsky parfém, lacoste vône, lacoste vône, lacoste parfum modrá, lacoste parfém modrá, pánsky parfém čierna.