Victorias Secret

Hľadáte originálne a očarujúce dámske parfumy? Victoria's Secret je jednou z najobľúbenejších módnych značiek na svete. Kto vie, možno aj vás očaria dámske parfémy Victoria's Secret? Ktorým ženám odporúčame túto americkú kolekciu vôní? V čom sú parfémy Victoria's Secret výnimočné?

Victoria's Secret - značka

Na svete asi neexistuje modelka, ktorá by sa nechcela stať takzvaným "anjelom" značky Victoria's Secret. Značku založil v roku 1977 americký podnikateľ Roy Raymond. Všetko sa začalo, keď Roy chcel kúpiť spodnú bielizeň pre svoju partnerku. Keď vstúpil do obchodu, vôbec si nebol istý, kde začať. Po tejto príhode dospel k záveru, že väčšina mužov (vrátane neho) by bola rada, keby spodnú bielizeň pre svoje partnerky kupovala v špecializovanom obchode. V obchode, ktorý by obsahoval odborné poradenstvo a bol by ústretový - aj voči mužom.

Záujem o jeho prvý obchod prekonal jeho najdivokejšie očakávania. Po prvom roku bol nútený otvoriť ďalšie tri pobočky. Dnes už nepredáva len spodnú bielizeň, ale aj oblečenie a špičkovú kozmetiku. Veľký úspech zaznamenal napríklad parfum Victoria's Secret.

Victoria's Secret - dámske parfumy

Spoločnosť je veľmi "vyberavá", pokiaľ ide o parfumérov - na tvorbe vôní Victoria's Secret sa podieľali a stále podieľajú niektoré z najznámejších mien v tomto odvetví: Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin alebo Carlos Vinals.

Victoria's Secret Bombshell je parfumovaná voda pre ženy, ktorá v sebe ukrýva koktail šťavnatého ovocia, romantických kvetín a ľahkého hrejivého dotyku. Parfumovaná voda Victoria's Secret Tease Dreamer navodzuje radostnú, povznášajúcu a bezstarostnú dovolenkovú atmosféru, obklopí vás ľahkosťou a sviežosťou. Tease Rebel je naopak určená pre ženy, ktoré rady objavujú nové možnosti a chcú zažiť jedinečné chvíle plné vzrušenia. Každá žena si v kolekcii Victoria's Secret nájde niečo pre seba.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užívali čo najdlhšie, je dôležité vybrať si dlhotrvajúce parfémy s vhodne zvoleným zložením. Okrem toho nezabudnite, že ťažšie a výraznejšie vône budú ideálne na večerné oslavy a špeciálne príležitosti. Na bežné situácie je určite lepšie zvoliť jemnejšie a decentnejšie vône.

Parfémy Victoria's Secret sú veľmi jemné a zmyselné kompozície, ktoré dodávajú jemnosť a pomáhajú nájsť spontánnosť a ľahkosť. Každá žena tak podčiarkne svoju prirodzenú krásu a jedinečný charakter. Dámske parfémy Victoria's Secret sa budú dokonale hodiť k vzdušným, jemným šatám, hoci podčiarknu aj večerné a vážnejšie štýly.

Spoločnosť je charakteristická svojím odhodlaním dosiahnuť dokonalosť a urobiť každú ženu šťastnou. Také sú aj dámske vône Victoria's Secret, ktoré si na svetovom trhu s vôňami našli milióny obdivovateliek. Získali si rešpekt a dôveru veľkého počtu žien, ktoré si len ťažko vedia predstaviť svoju zbierku parfémov bez tajomných a jemných vôní od Victoria's Secret. Už ste videli francúzsky parfum?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, a victoria secret, parfém victoria secret, parfém victoria secret, parfém victoria secret, parfém victoria secret recenzie, parfém victoria secret, victoria secret paris, victoria secret p, victoria secret l.