Tiziana Terenzi

Tiziana Terenzi je talianska značka niche parfémov známa svojimi jedinečnými, sofistikovanými vôňami a vysokokvalitnými výrobkami. Značka bola založená v roku 1968 v talianskom meste Cattolica a má bohatú históriu a rodinnú tradíciu v tvorbe parfumov.


História a filozofia

Značku Tiziana Terenzi založili Evelino Terenzi a jeho manželka Luigia, ktorí začali s výrobou sviečok. Postupom času sa rodinný podnik rozšíril o výrobu vysokokvalitných parfumov. Dnes značku vedú deti zakladateľov, Tiziana a Paolo Terenziovci. Pokračujú v udržiavaní rodinných tradícií a spájajú ich s inovatívnymi prístupmi k tvorbe vôní.

Filozofiou značky je prostredníctvom vôní odrážať emócie, pocity a spomienky. Každý parfém Tiziana Terenzi je skutočným umeleckým dielom, ktoré sprostredkúva jedinečné príbehy a inšpirácie.

Vlastnosti.

Jedinečné zložky: Tiziana Terenzi používa len tie najkvalitnejšie prírodné zložky zozbierané z celého sveta. Vďaka tomu je každá vôňa jedinečná a bohatá.

Ručná výroba: Všetky parfémy sú vytvárané ručne, s veľkým dôrazom na detail, čo zaručuje vysokú kvalitu výrobkov.

Exkluzívne flakóny: Dizajn flakónov si tiež zaslúži pozornosť. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a majú jedinečné dekoratívne prvky, ktoré zdôrazňujú exkluzivitu výrobku.


Obľúbené vône

Tiziana Terenzi - Andromeda: Svieža, kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá kombinuje tóny bergamotu, ylang-ylang a vanilky.

Tiziana Terenzi - Kirkè: zmyselná ovocná vôňa s tónmi mučenky, broskyne, malín a pižma.

Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino: Vôňa Fiorentino Fiorentino: nádherná vôňa, v ktorej sa snúbia tóny šafranu, jazmínu, ľalie a kože.

Pre koho je určená.

Parfémy Tiziana Terenzi sú určené pre tých, ktorí oceňujú exkluzivitu, vysokú kvalitu a jedinečnosť vôní. Sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú zdôrazniť svoju individualitu a mať vo svojej zbierke skutočné majstrovské diela parfumérskeho umenia.


Čím sa líšia od ostatných parfémov

Tiziana Terenzi sa vyznačuje vášňou pre detail, používaním vysokokvalitných prírodných ingrediencií a ručným remeselným spracovaním. Vďaka tomu sú ich vône mimoriadne trvácne, mnohotvárne a jedinečné, čím sa odlišujú od ostatných značiek parfumov.

Tiziana Terenzi je viac ako len parfum. Je to cesta do sveta emócií, spomienok a snov, ktoré sú obsiahnuté v každom flakóne.