Thierry Mugler

Ak ste milovníkom netradičných, až provokatívnych kompozícií, radi šokujete a ceníte si nezávislosť a jedinečnosť - parfém Thierry Mugler bol vytvorený práve pre vás. Je to úžasná pozícia na svetovom trhu s vôňami, ktorá narúša stereotypy tým, že porovnáva kontrastné vonné tóny, ktoré spolu vytvárajú odvážny a jedinečný celok.

Thierry Mugler - spoločnosť

Manfred Thierry Mugler je francúzsky módny návrhár, ktorý svoju kariéru začal v roku 1973 kolekciou šiat Cafe de Paris. Mnohí ho považujú za vizionára módneho sveta, ktorý rúca stereotypy a posúva módu na úplne novú úroveň. Je to výrazná a kontrastná osobnosť, ktorá uvádza na trh nezvyčajné kompozície, ktoré sú dlho zapamätateľné.

Thierry Mugler - dámsky parfum

Prvý parfém Thierry Mugler uzrel svetlo sveta v roku 1992. Úžasná a neobjavná kombinácia sladkých vonných tónov s vôňou čokolády odštartovala novú etapu v parfumérskom priemysle a ukázala, že experimentovaním s vôňami možno získať neuveriteľne jedinečný produkt. Každá ďalšia vôňa Thierry Mugler bola jedinečnou ponukou, ktorá sa odlišovala od ostatných. Od orientálnych a teplých tónov parfumu Mugler Alien, cez sladko korenistú Mugler Womanity až po kvetinovo-drevitú Mugler Aura. Každý kúsok má po celom svete svojich skalných priaznivcov, ktorí sa verne vracajú k osvedčenej, jedinečnej kompozícii.

Parfémy Thierry Mugler sú vytvorené pre ženy, ktoré chcú prejaviť svoju individualitu a cítiť sa výnimočne. Sú ideálne pre toaletný stolík kreatívnych a odvážnych. Každá vôňa je uzavretá v jedinečnom, nápaditom flakóne, ktorý je sám o sebe miniatúrnym umeleckým dielom.

Ako si vybrať parfém?

Keď stojíme pred výberom parfumu, mali by sme presne zvážiť, za akých okolností ho budeme používať. Na každodenné nosenie sa lepšie hodia jemnejšie, ľahšie vône, ktoré našu osobu v každodenných situáciách nezaťažia. Na špeciálne príležitosti sa naopak môžeme rozhodnúť pre extravagantné, ťažšie ponuky, ktoré dodajú každej našej kreácii jedinečný štýl a výraz. Parfémy Thierry Mugler budú dokonalým riešením, ak hľadáte jedinečnú a zaujímavú ponuku na špeciálne príležitosti aj na každodenné nosenie. Už ste videli francúzsky parfém?

Používatelia internetu tiež hľadali: : Mugler gaga, parfém Mugler, parfém Mugler, parfém Mugler Thierry Mugler, parfém Mugler Alien, parfém Mugler Alien cena, parfém Mugler Angel dámsky, parfém Mugler Angel Thierry Mugler, parfém Mugler Angel Thierry Mugler, parfém Mugler Thierry Mugler, thierry mugler angel pánsky, thierry mugler angel parfum, thierry mugler angel womanity, thierry mugler cena, thierry mugler parfum, thierry mugler dámsky parfum, womanity thierry mugler parfum, parfum angel cena, kenzo angel.