Naomi Campbell

Svetoznáma modelka Naomi Campbell predstavila svetu vôňu, ktorá nesie jej vlastné meno. Možno sa stane jedným z vašich obľúbených dámskych parfémov? Ste žena na úrovni a rada to podčiarkujete očarujúcimi vôňami? Parfém Naomi Campbell je určite niečo pre vás!

Naomi Campbell - parfém pre sebavedomé ženy

Naomi Campbell je považovaná za najkrajšiu ženu na svete. Okrem veľkolepého vzhľadu je však predovšetkým úspešnou ženou, ktorá sa stala inšpiráciou pre mnohé mladé dievčatá. Dlhoročná kariéra tejto Londýnčanky sa začala v Covent Garden, kde si ju všimol hľadač talentov. Jej prvé kontakty s modelingovými agentúrami viedli k obálke jej prvého módneho časopisu. O 3 roky neskôr sa 18-ročná Naomi dostala na obálku časopisu Vouge, pričom bola zároveň prvou černošskou modelkou, ktorej sa to úspešne podarilo.

V 90. rokoch sa jej kariéra rozbehla. Spolupracovala s najväčšími návrhármi a módnymi tvorcami, ako sú Yves Saint Laurent, Versace, Christian Dior a Jean-Paul Gaultier. Pre mnohé ženy bola Naomi Campbell celoživotnou inšpiráciou a motiváciou k tvrdej práci.

Naomi Campbell - dámsky parfum

Prvá vôňa, ktorá niesla meno Naomi Campbell, niesla skromný názov Naomi a premiéru mala v roku 1999. Podlhovastý flakón a matný zlatý uzáver ukrývali ľahkú a jemnú, sladkú vôňu, pretkanú podmanivým tónom vanilky. V roku 2000 bol na trh uvedený dámsky parfém s názvom Neomagic, ktorý sa vyznačoval o niečo drevitejšou a kvetinovejšou vôňou. Modelka do vône zahrnula tón svojej obľúbenej konvalinky, ktorá jej prináša šťastie.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste sa z vône tešili čo najdlhšie, mali by ste si vyberať dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež mimoriadne vhodné pre osobnosť ženy, zvýrazňovať jej silné stránky a dopĺňať jej celkový štýl.

Parfém Naomi Campbell je zárukou ženskosti, ktorá umožní každej dáme objaviť svoju energiu, ženskosť a sebavedomie. Dokonale sa bude hodiť k večerným a odvážnym outfitom, pričom zvýrazní aj ležérne denné oblečenie.

Značka modelky je sila a trieda sama o sebe. Také sú vône Naomi Campbell, ktoré si získali popularitu a stali sa vedúcou značkou medzi parfumovými líniami celebrít. Získali si rešpekt a dôveru miliónov sebavedomých žien na celom svete, ktoré si nevedia predstaviť svoju zbierku parfémov bez zmyselných parfémov Naomi Campbell. Už ste videli francúzsky parfém?

Používatelia internetu tiež hľadali: : Naomi by Naomi Campbell, naomi campbell at night price, naomi campbell cat deluxe at night 100ml, naomi campbell cat deluxe at night 50ml price, naomi campbell cat deluxe at night price, naomi campbell magic, naomi campbell naomi, naomi campbell naomi, naomi campbell naomi, naomi campbell naomi, naomi campbell naomi parfum, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém na noc cena, naomi campbell parfém cena, naomi campbell parfém pre ženy, naomi campbell parfém naomi, naomi campbell vôňa, naomi campbell vôňa, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell parfém, naomi campbell vôňa, iv san loren, naomi