Michael Kors

Dámske parfémy Michael Kors zvádzajú a dlho sa vryjú do pamäti. Ak chcete krásne voňať a príťažlivo vyzerať, stavte na vône tejto značky. Michael Kors bol dlhé roky návrhárom luxusnej značky Celine. Od roku 2003 vytvára kolekcie pod vlastným menom.

Michael Kors - spoločnosť

Michael Kors začal svoju históriu s módou tým, že navrhol svadobné šaty pre vlastnú matku. Takto objavil svoju skutočnú vášeň. Od mladosti si rád prezeral módne časopisy a chodil s matkou nakupovať. V 70. rokoch 20. storočia sa už jeho línia dámskych odevov predávala v luxusných newyorských butikoch. Jeho značke sa darilo veľmi dobre a zaznamenávala dobré čísla predaja. Začiatkom 90. rokov však Michael Kors nečakane vyhlásil bankrot.

Návrhár sa vrátil len o niekoľko rokov neskôr a uviedol na trh novú líniu oblečenia. Dnes sú jeho kabelky, hodinky a parfumy predmetom túžby mnohých žien na celom svete. 

Michael Kors - dámsky parfum

Michael Kors je všeobecne známy výrobou kvalitných hodiniek a kabeliek. Spoločnosť však vyrába aj parfumy pre ženy a mužov. Jeden z prvých parfémov vytvoril pre túto značku špičkový parfumér Harry Fremont. Vône preň vytvorili aj ďalšie špičkové osobnosti v tomto odvetví: Christophe Laudamiel, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Bruno Jovanovic, Olivier Gillotin, Christopher Raynaud, Steve Demercado, Laurent Le Guernec, Alain Alchenberger, Honorine Blanc a Aurelien Guichard.

Dámske parfémy Michael Kors sa vyznačujú vysokou kvalitou, triedou a nadčasovosťou. Medzi výrobkami tejto značky si každá žena nájde dokonalú vôňu pre seba. Dámsky parfém Michael Kors Sexy Amber patrí k najkupovanejším ponukám značky. Kompozícia vône je venovaná odvážnym a nezávislým ženám. Nájdete v nej akordy jantáru, santalového dreva a bielych kvetov.

Michael Kors - ktorý parfém si vybrať?

Dámske parfémy Michael Kors zaručene vydržia. Tieto výrobky umožnia každej žene objaviť sebavedomie, charizmu a triedu. Dokonale sa budú hodiť k večerným outfitom, zatiaľ čo o niečo jemnejšie vône podčiarknu aj každodenný štýl. Videli ste už francúzske parfumy?

Túto značku charakterizuje originalita, elegancia a trieda sama o sebe. Také sú aj parfémy Michael Kors. Spoločnosť ponúka širokú škálu dámskych vôní, aby si každá žena našla niečo pre seba. Dámske parfémy Michael Kors si ukradli srdcia mnohých žien a mužov na celom svete.

Používatelia internetu hľadali aj: parfém kors, parfém michael kors, parfém michael kors, parfém michael kors pre ženy, parfém michael kors, parfém michael kors, parfém michael kors, náhrada, ekvivalent, korse, michael kors kabelka záruka, michael kors.