Mexx

V súčasnosti sa výrobky Mexx predávajú vo viac ako 55 krajinách sveta. V roku 1970 začal v Holandsku dizajnér Rattan Chadha predávať svoju vlastnú kolekciu. Takto sa začala história značky. Svoj dnešný názov však spoločnosť dostala až o šestnásť rokov neskôr. Značka Mexx je vo svete módy známa predovšetkým svojím jednoduchým, ale originálnym štýlom. Dnes spoločnosť predáva oblečenie a doplnky pre ženy, mužov a deti a vyrába aj parfumy.

Mexx - spoločnosť

Značku Mexx založil v Amsterdame podnikateľ indického pôvodu Rattan Chadha. Spočiatku zakladateľ vytvoril dve spoločnosti Moustache a Emanuelle. Neskôr sa ich rozhodol zlúčiť, a tak vznikla nová značka. Názov Mexx nie je náhodný. Ide o prvé písmená oboch predchádzajúcich spoločností, ku ktorým pridal symbol bozku alebo "xx". V súčasnosti má značka svoje dve centrály, ktoré sa nachádzajú v Amsterdame a Istanbule.

Značka Mexx vytvára výrobky inšpirované mestom. Oblečenie, doplnky a parfumy sú navrhnuté tak, aby zodpovedali životnému štýlu veľkomestských ľudí. Sú pohodlné, elegantné a vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Sú medzi nimi návrhy na každodenné nosenie aj na elegantné príležitosti.

Mexx - dámsky parfum

Okrem vysokokvalitného oblečenia a doplnkov pre ženy a mužov značka vyrába aj krásne parfumy. Vône vznikajú v spolupráci s poprednými parfumérmi, ako sú Benoist Lapouza a Nathalie Lorson. Z parfémov spoločnosti vyžaruje mladistvá energia a elán. Spoločnosť pri svojej činnosti venuje pozornosť otázkam životného prostredia.

Dámske parfémy Mexx si obľúbia najmä ženy z veľkomiest, ktoré majú veľa energie na činnosť. Najlepšie sa v nich budú cítiť tie dámy, ktoré si neustále kladú nové výzvy. Okrem parfémov Mexx vyrába aj telové mlieka, sprchové gély, vody po holení a ďalšiu kozmetiku. Výrobky značky sú určené optimistom a ľuďom so slobodným duchom, ktorí radi zdôrazňujú svoju originalitu. Ak si v živote razíte vlastnú cestu, dámske parfumy Mexx sú pre vás ako stvorené!

Mexx - ktorý parfém si vybrať?

Značka Mexx má vo svojej kolekcii mnoho nádherných vôní pre ženy a mužov. Medzi nimi úspešne nájdete výrobky, ktoré si zamilujete. Aby ste si vôňu svojho obľúbeného parfumu užívali dlho, mali by ste si vybrať kompozície vytvorené profesionálmi.

Dámske parfémy Mexx sú vytvorené prvotriednymi parfumérmi. Vonné kompozície sa vyznačujú jedinečným charakterom a vysokou trvanlivosťou. Videli ste už francúzske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali: mexx, mexx black price, mexx black woman price, mexx women's, mexx women's parfum, mexx fly high woman price, mexx high fly woman price, mexx high fly woman price, mexx parfum, mexx parfum, mexx parfum, mexx parfum, mexx parfum, mexx parfum cena, mexx parfum ženy, mexx parfum ženy, mexx parfum ženy, mexx lesk, mexx pure price, mexx pure fresh, mexx pink women, mexx waterlove, mexx waterlove man, mexx waterlove parfém, mexx waterlove woman, mexx waterlove woman, mexx woman oblečenie, mexx woman waterlove, mexx women's parfém, mexxa, nový parfém mexx, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém, mexx parfém, mexx čierny dámsky parfém, mexx čierny dámsky parfém, mexx dámsky parfém, mexx parfém.