Azzaro

Azzaro je značka parfumov, ktorá pre svojich zákazníkov pripravuje výnimočné, originálne a jedinečné vône pre ženy, ktoré sa neboja neobvyklých ingrediencií a vôní. Dámske parfémy Azzaro sú určené aktívnym, nezávislým a moderným ženám. Budú dokonalou voľbou na každodenné aj výnimočné príležitosti.

V našej francúzskej parfumérii si môžete kúpiť značkové dámske parfumy Azzaro alebo sa rozhodnúť pre ekvivalenty, teda náhrady s rovnakým vonným zložením. Určite splnia vaše očakávania, najmä ak chcete dlhotrvajúcu a intenzívnu vôňu.

Dámsky parfém Azzaro

Značka Azzaro vznikla v súlade s víziou a koncepciou návrhára Lorisa Azzaro. Po úspechu módneho domu sa návrhár rozhodol vydať vlastný parfém. Prvé parfumované výrobky tejto značky sme si mohli vychutnať už v roku 1975. Legendárny Azzaro for Women Couture s drevitými a chyprovými tónmi vône si ukradol srdcia miliónov nezávislých žien.

"Život je nekonečné leto". To je motto francúzskej značky Azzaro, ktorej výrobky odrážajú moderný, nákladný životný štýl a umenie precítiť radosť z každého dňa.

Mnohé z vôní boli vytvorené s ohľadom na pravý stredomorský štýl, podľa ktorého by sme mali v živote uprednostňovať šťastie, pohostinnosť a pohodlie. Preto je Azzaro línia parfémov s moderným posolstvom a vonné kompozície sú na najvyššej úrovni. Každá nová vôňa je vytvorená pre široké spektrum žien, ktoré hľadajú inšpiráciu a chcú vyčnievať z davu.

Dámske parfémy značky Azzaro - ktorý si vybrať?

Značka Azzaro má v súčasnosti vo svojej kolekcii desiatky parfémov, pričom najobľúbenejší je pánsky Azzaro Chrome. V našom obchode nájdete najznámejšie a najobľúbenejšie vône v rôznych objemoch spolu s náhradami za skvelé ceny.

Pre ženy odporúčame Azzaro Wanted Girl, parfém, ktorý vám pomôže objaviť život plný výziev, vziať šťastie do vlastných rúk a uspieť aj tam, kde sa to zdá nemožné. Parfumovaná voda Wanted Girl sa môže stať vašou zbraňou masového zvádzania.

Nádherná kvetinovo-orientálna vôňa je venovaná dámam milujúcim zábavu, ženám, ktoré sú slobodné a neboja sa výziev. Parfém očarí sviežimi a osviežujúcimi tónmi granátového jablka a kvetu zázvoru. Na rozbitie tejto energickej kompozície sa náhle objaví intenzívny a sladký karamel, ktorý v kombinácii s drevom sapwood napriek tomu vytvára zmyselnú kompozíciu.

A pre romantické a zvodné ženy odporúčame aj Azzaro Pour Elle, ktorá sa stane spriaznenou dušou a dokonalým spoločníkom pre každodenné zážitky. Objavte zmyselnú vôňu, ktorá doplní vašu charizmu a zdôrazní vašu jedinečnú povahu pri spoločenských aktivitách. Pozrite si aj francúzske parfémy tu.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, azzaro dámsky.